Skocz do zawartości

F10 USB w schowku rekawiczek


tomor43

Rekomendowane odpowiedzi

WItam wszystkich

chce sobie zgrać mp3 z pendriva podłaczonego do portu usb w schowku, niestety system w aucie w ogóle tego nie widzi.Jest to jedyny port usb ,bo w podłokietniku mam AUX

Czytalem wiele postów i juz sam nie wiem o co kaman,jednym dziala innym nie działa.

czy pendraive ma za duzą pojemnosć (32GB)???, czy port usb w schowku jest tylko do obsługi typu zgrywanie navi itp?

format usb mam Fat 32,czyli powinno być ok

podajcie mi choc sposób jak to zgrać albo jakieś wytyczne

Pozdrawiam i dzięki za ewentulną pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że to auto z opisu i źe masz CIC.

Nie siedzę teraz w aucie, więc może być ciut nieprecyzyjnie.

Jak wejdziesz w "kolekcję muzyki", czyli w miejsce, gdzie masz muzykę, która jest na dysku wewn. samochodu, to przesuń gałkę iDrive w prawo. Pojawi Ci się menu, gdzie jest m.in. opcja importu z USB. Muzykę zobaczysz w kolekcji muzyki po zaimportowaniu, w folderze o nazwie takiej jak Twój pendrive.

Gdyby Ci nie dzialało, to sprawdź też mapę partycji Pendriva, czy nie ma więcej niż jednej partycji. Ja używam pendrive 32GB FAT i działa bez problemu, więc Twój też powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc zrobiłem jak mówiłes zgrało się bez problemu :D ,miałem ekran podzielony na dwa i jak dawałem kursorem w prawo to przeskakiwało na druga połowę ekranu( u mnie miałem mapę) i nie widziałem opcji importuj z usb, dałem na pełny ekran i wszystko poszło ok.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
  • Zasłużeni forumowicze
jakie pliki audio to czyta? Czy video w formacie mp4 H264 AAC będzie działać. Sprawdzę w tym formacie tylko gra muzyka nie odpala video proszę o pomoc jak odpalić klip video

NBT jak zakodujesz czyta pliki mp4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.