Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

"Januszom biznesu dziękuje" a sam kupił za 25 tyś rok temu złotówki nie dołożył bo nawet na klocki szkoda :duh: i już wystawia za 33 tyś.

Denox znajdź normalną ofertę bo to już 2 rok jak szukasz :mrgreen: i widzę, że schodzisz na psy z tymi ofertami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Januszom biznesu dziękuje" a sam kupił za 25 tyś rok temu złotówki nie dołożył bo nawet na klocki szkoda :duh: i już wystawia za 33 tyś.

Denox znajdź normalną ofertę bo to już 2 rok jak szukasz :mrgreen: i widzę, że schodzisz na psy z tymi ofertami.

 

To za ile kupiłem nie ma nic do rzeczy, równie dobrze mogłem kupić za 5zł a sprzedawać za 40k. Same opłaty wyszły ponad 5k, więc defakto za auto dałem 31 z groszem. Dołożyłem więcej niż złotówkę przez 2 lata. Klocków nie wymieniam z powodu który napisałem w ogłoszeniu - przynajmniej pisze jak jest, bo ktoś inny by w ogóle o tym nie wspominał. Pozatym nie mam po prostu czasu tego ogarniać aktualnie. Rozumiem że jak Ty sprzedajesz samochód to wymieniasz wszystko dla następnego właściciela? Naturalnie przy negocjacjach na tego typu naprawy opuszczę z ceny. Lepiej poszukać "igły od handlarza" gdzie w ogłoszeniu jest tiptop bryka, a się rozsypie po 2 miechach. Opis w moim ogłoszeniu jest szczery, co zresztą w temacie założonym przeze mnie jak kupowałem można potwierdzić. Ale dupta co chceta jak to owsik powiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dogaduj się z Denoxem bo to on chce kupić! Ja kupiłem też rok temu e60 m54b30 i opłaty wyszły 2.500 zł a nie 5 tyś. Rozbawił mnie twój wpis o Januszach biznesu bez urazy :mrgreen:

To jakie to e60 kupiłeś, że to To tak szybko sprzedajesz? Pochwal się ale to dziwne ze na bmw-klub.pl oraz bmw5.pl nie pytałaś i nowy nabytek czyżby wymówka żeby się tej pozbyc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dogaduj się z Denoxem bo to on chce kupić! Ja kupiłem też rok temu e60 m54b30 i opłaty wyszły 2.500 zł a nie 5 tyś. Rozbawił mnie twój wpis o Januszach biznesu bez urazy :mrgreen:

To jakie to e60 kupiłeś, że to To tak szybko sprzedajesz? Pochwal się ale to dziwne ze na bmw-klub.pl oraz bmw5.pl nie pytałaś i nowy nabytek czyżby wymówka żeby się tej pozbyc :D

 

Na początku myślałem że Ty tak na serio, ale teraz mi się zdaje że po prostu trolujesz :) Z maty chyba słabo było co? Wejdź sobie tu:

http://akcyzowy.pl/

wpisz 6300 EUR (ok. 25k PLN) i wpisz nam tutaj co wyszło ^^

O Januszów to mi chodzi o typach którzy dzwonią z wypizdowa i na dzień dobry rzucają hasłem "panieeee ja daje 20, płace w burakach i jestem jutro, będzie?!" a obornikiem zajeżdża przez telefon. (bez obrazy dla dla normalnych ludzi którzy akurat się nazywają Janusz, lub mieszkają na wsi :P )

Ok, żeby nie było nie domówieni, proszę bardzo, moje dwie bryki:

 

https://goo.gl/photos/g7pkWuUyrANKySoa7

 

po lewej z tematu, po prawej nowa, sprawdź sobie VIN CS97029, będziesz widział czemu zmieniłem. P.S. 2 lata to szybko? :duh: Nie pytałem bo mam swoje kontakty tam gdzie potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tego czytać nie można. Co was to obchodzi za ile kupił auto a za ile je sprzedaje, czy czas po jakim je sprzedaje, a już w ogóle popełnił przestępstwo bo przed zakupem nowego nie poradził się opinii​ na żadnym forum :mad2:

Pomóżcie w ocenie auta bo jak na razie to same trolujace wypowiedzi i nikt nie napisał nic konkretnego w temacie... a chyba o to tu chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Masz rację.

Co do samochodu, zdjęcia kiepskie, auto byle jak umyte, najważniejsze elementy wnętrza podatne na zużycie poza kadrem...

Ale nie odrzuca.

Więc jeśli ktoś myśli o niej, powinien poprosić o zdjęcia samochodu solidnie umytego oraz wnętrza i komory silnikowej...

Potem do ASO, www_bimmer-check_pl lub innej podobnej, żeby potwierdzić deklaracje sprzedającego z ogłoszenia...

I może, może...

 

Rozkodowany VIN: WBANA71090B606716

Type code: NA71

Model: 530I (EUR)

E-F-R series: E60

Series: 5

Type: LIM

Steering: LL

Doors: 4

Engine: M54

Displacement: 3.00

Power: 170 (231 hp)

Drive: HECK

Transmission: AUT

Paint code: 475 - BLACK SAPPHIRE METALLI

Upholstery code: LCBA - LEDER DAKOTA/BEI

Prod.date: 2004-02-04

S8SA Navigation access request,country-spec.

S8SB Telematics access request,country-spec.

S8SC Telematics access request,country-spec.

S8SP Control unit CO2

S205 Automatic transmission

S217 Active steering

S320 Deleted, model lettering

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

S438 Fine wood trim

S456 Comfort seat with memory

S465 Through-loading system

S494 Seat heating driver/passenger

S502 Headlight cleaning system

S508 Park Distance Control (PDC)

S522 Xenon Light

S540 Cruise control

S548 Kilometre speedo

S588 BMW LA wheel, star spoke 115

S698 Area-Code 2 for DVD

S785 White direction indicator lights

L801 NATIONAL VERSION GERMANY

S818 Battery master switch

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

Edytowane przez miczek.mk

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tego czytać nie można. Co was to obchodzi za ile kupił auto a za ile je sprzedaje, czy czas po jakim je sprzedaje, a już w ogóle popełnił przestępstwo bo przed zakupem nowego nie poradził się opinii​ na żadnym forum :mad2:

Pomóżcie w ocenie auta bo jak na razie to same trolujace wypowiedzi i nikt nie napisał nic konkretnego w temacie... a chyba o to tu chodzi.

 

Polać Panu! :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie wymieniałbym oleju w skrzyni, jakiś czas temu zostałem namówiony na dynamiczną wymianę oleju w automacie, po czym skrzynia zaczęła szarpać i "ciągnąć" na hamulcu. Jeśli obawiasz się że przy tym przebiegu trzeba będzie zrobić jej serwis to chyba szukaj e60 z 3.0 silnikiem za 50 tyś o mniejszym przebiegu :roll: Wyposażenie może nie powala ale biedą też tego nie można nazwać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że większość kolegów sprzedaje auta jak się zaczynają psuć - oczywiście taniej niż kupili bo oszczędzili na naprawach. Ja do swojej E60 w pierwszym miesiącu dołożyłem 8000 żeby wyglądała tak jak chcę. Kwota zakupu nie ma znaczenia, jeśli ktoś nie szczędził na serwisach to nie odda auta za darmo.

---------------------------------------------------

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że większość kolegów sprzedaje auta jak się zaczynają psuć - oczywiście taniej niż kupili bo oszczędzili na naprawach.

Następny... :duh: Jaki to ma związek z tym autem?

Zdjęcia faktycznie są słabe i mało zachęcające ( 80% aukcji na mob.de jest gorzej przygotowanych) ale sam opis jest dość rzeczowy. Napisał wyraźnie co zrobił a co czeka przyszłego nabywce na starcie. Wstępnie przez telefon można delikatnie podpytać czy przy negocjacji na miejscu sprzedawca będzie brał pod uwagę w dużym stopniu :lol: fakt kończących się hamulców.

Przebieg auta na duży plus i jeśli by się potwierdził to chyba warto by było się pofatygować na weryfikację auta na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Auto wydaje się OK ale to już wyjdzie na miejscu przy oględzinach.

Na pewno nie wyjdzie cofnięty przebieg bo za 25tys+opłaty to przebieg jest x2.

Zamówiłeś choć raz u Draya historię jakiegoś szukanego przez Ciebie auta?

Pytanie do właściciela:ile to M54 bierze oleju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wydaje się OK ale to już wyjdzie na miejscu przy oględzinach.

Na pewno nie wyjdzie cofnięty przebieg bo za 25tys+opłaty to przebieg jest x2.

Zamówiłeś choć raz u Draya historię jakiegoś szukanego przez Ciebie auta?

Pytanie do właściciela:ile to M54 bierze oleju?

 

Powiem tak, gadaj z d**ą to cię osra. Rozumiem że szydzisz z przebiegu? Fakt ostatniego wpisu w książeczce ASO z DE przy 120 tys. w grudniu 2012 Cię nie przekonuje? Ani to że potwierdzałem na miejscu we Wro w ASO po zakupie. No cóż. Twoja sprawa.

 

Co do oleju, dolewałem raz litr, miedzy starym a nowym zalaniem. Czyli na około 18k km. Ale to też pewnie magia nie? Tak jak ten przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oleju, dolewałem raz litr, miedzy starym a nowym zalaniem. Czyli na około 18k km. Ale to też pewnie magia nie?

 

No dla mnie też magia i to czarna nawet.... M54 i 1L per 18k km - gdybym przez wiele lat nie śmigał i podjarany był samochodem to pewnie bym uwierzył :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast szukać dziury w całym i udowadniać że białe jest czarne trochę pomyślcie. Wlewa litr między wymianami czyli wypala litr startowy z podziałki, dolewa litr i wymienia olej gdy ma minimum. Spala w ten sposób 2 litry na 18 tys km. Ja też więcej nie spalałem gdy miałem M54.

 

Co do ceny...zobacz kolego DDDaroOOO jaką gównoburzę wywołałeś przyznając się ile zapłaciłeś. Gdybyś zapłacił 55 to by mlaskali, cmokali i bili brawo jaką perełkę znalazłeś i jak fajnie musi śmigać.

Jadąc dzisiaj do biura widziałem auto dostawcze z napisem "tania płytka" Pomyślałem sobie , że nigdy nie kupiłbym u nich płytek. Kurcze przywiozą mi dostawczakiem i sąsiedzi będą się śmiać jaki skąpy jestem :)

Tak samo jest z tą BMW. Dodatkowo chcesz więcej niż dałeś...znaczy złodziej. Pewnie jeszcze ubek broniący układu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.