Skocz do zawartości

pakiety stylizacyjne do e63

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co sądzicie o dostępnych na allegro pakietach?

Ten: http://allegro.pl/bmw-6-e63-line-zestaw-ospoilerowania-nowosc-i6784558007.html#thumb/2

lub ten: http://allegro.pl/bmw-6-e63-e-63-ats-quantum-zestaw-nowosc-i6284998688.html#thumb/1

 

Nie mam pojęcia jak to na żywo wygląda... a nie chcę, żeby zajeżdżało 'wieśtuningiem'... Czy może lepiej sobie odpuścić i za tą kasę jakąś ładną felgę zapodać? Co myślicie?

Opublikowano
zaraz zostaniesz zlinczowany :jawdrop: oczywiscie kwestia gustu tylko i wylacznie ale nie psuj tak ladnego auta takim plastikiem zdjecia sa wyretuszowane a spasowanie tych elementow to napewno porazka :wink: do tego cena z kosmosu sa fajne dokladki renomowanych firm ktore zrobia robote poszedl bym w strone kola jesli mial bym wybierac :wink:

Czasem na drodze spotykam prawdziwych szalencow...

Pedza na złamanie karku i wbrew rozsadkowi...

Czasem naprawde ciezko ich wyprzedzic...

 

 

Moje 730d==>

 

Opublikowano
  • Autor
tak, tylko renomowane firmy to pewnie 10k+... a tyle nie doplace za 2 zderzaki :)
Opublikowano

Rikoo ma racje dopasowanie to bankowo jest dramat no i pewnie trwałość tak samo..

Nie lepiej zainwestować w fajną felgę ewentualnie okleić folią na ciekawszy kolor ?

Opublikowano
sa fajne dokladki renomowanych firm ktore zrobia robote

Ale na pewno nie Hammana , którego szczerze nie polecam .

Opublikowano
  • Autor

Felgi też pewnie zmienię na coś większego :)

Te pakiety skutecznie rozradzaliście mi...

Nie wiem jak wygląda hamman, ale przeglądając jeszcze alledrogo, takie rzeczy wyszukałem:

Przód: http://allegro.pl/zderzak-dokladka-przod-tuning-bmw-e63-ac-schnitzer-i6750015572.html

Tył: http://allegro.pl/zderzak-dokladka-przod-tuning-bmw-e63-ac-schnitzer-i6750015572.html

Przód i tył od AC Schnitzer. Miałem kiedyś x3 z tym pakietem - żadnych problemów, spasowanie 1 klasa, a autko dyskretnie wyróżniało się od innych x3. Zastanawiam się tylko, czy będzie pasować na zderzaki po lifcie - bo ze zdjęć wnioskuję że to przedlift?

 

Ew. taka dokładka - koszt mały, a wg mnie wygląda fajnie:

http://allegro.pl/bmw-6-e63-m-sport-dokladka-zderzaka-przedniego-i6674928390.html

Opublikowano
kup sobie oryginalną przednią maskę garbatą od wersji competition (czy jakos tak) jak się bardzo nudzisz a zostaw w spokoju te zderzaki.
Opublikowano

Nie wiem jak wygląda hamman

W hammanie nie wygląd jest minusem tylko jakość wykonania ( żywica i włókno szklane )

Opublikowano
Nie róbcie z tego auta OPLA CALIBRY po wiejskim TUNINGU. Żaden Hamman ani Sznycel ani nawet Alpina. Plizzzzz.
Opublikowano
  • Autor
Nie róbcie z tego auta OPLA CALIBRY po wiejskim TUNINGU. Żaden Hamman ani Sznycel ani nawet Alpina. Plizzzzz.

 

Każdy ma swoje gusta. Ładny pakiet potrafi sporo zdziałać, to jest moje zdanie. Ok, ważne żeby nie przesadzić, ale nie bądźmy też zbyt radykalni - bo dojdziemy do momentu, że upgrade-y typu zderzaki z wersji M, obniżone zawieszenie czy inne felgi niż z fabryki to już wieśtuning i podążanie w stronę calibry...

Opublikowano
Nie róbcie z tego auta OPLA CALIBRY po wiejskim TUNINGU. Żaden Hamman ani Sznycel ani nawet Alpina. Plizzzzz.

 

Każdy ma swoje gusta. Ładny pakiet potrafi sporo zdziałać, to jest moje zdanie. Ok, ważne żeby nie przesadzić, ale nie bądźmy też zbyt radykalni - bo dojdziemy do momentu, że upgrade-y typu zderzaki z wersji M, obniżone zawieszenie czy inne felgi niż z fabryki to już wieśtuning i podążanie w stronę calibry...

 

Oczywiście , rozmowa na temat gustów i kolorów nie ma sensu podobnie i cały ten wątek.

 

A może jednak są tacy którym sie poniższe straszydła podobają, to gratulacje! :cool2:

 

http://shop.topbodykit.co.uk/produkty/2010/12/773/640/_181801.jpg

hqdefault.jpg

http://naszbiznes24.pl/wp-content/uploads/2015/03/porsche-cayenne-957-mk2-ats-2.jpg

Edytowane przez adventure

Opublikowano
  • Autor
Twoje zdanie poznałem - i szanuję, ale to że ktoś ma odmienne zdanie od Twojego nie oznacza jednocześnie, że cały wątek nie ma sensu. Po to jest forum, żeby podyskutować :) Ale jak to Rikooo na początku napisał, otwieram trochę puszkę pandory...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

tomi,

 

swojego czasu przymierzałem się do podobnego zderzaka z tym tylko ,że wyglądał jak ten z filmiku który mnie zauroczył ;)

Jednak gdy zawiozłem go do spasowania, specjaliści od tematu powiedzieli, że będzie to pasowało jak kij do dupy.. Faktycznie, jakość wykonania i spasowanie tragiczne, więc odesłałem go czym szybciej.

Jak dla mnie nie warte zachodu, chociaż na allegro widziałem kiedyś sztukę z tymi zderzakami- mógłbyś podjechać, zobaczyć i sam ocenić :wink:

Opublikowano
tomi,

 

Jednak gdy zawiozłem go do spasowania, specjaliści od tematu powiedzieli, że będzie to pasowało jak kij do dupy.. Faktycznie, jakość wykonania i spasowanie tragiczne, więc odesłałem go czym szybciej. :wink:

 

No właśnie. Jak ktoś chce sobie robić wieś tuning - jego sprawa ale niech wie że jakość tych rzeczy jest słaba (jeśli są bardzo drogie) lub katastrofalna (jeśli są tylko drogie) . Nigdy element nie pasuje w punkty fabryczne itp... Montaż polega na blachowkrętach i kleju do spoilerów (szyb).

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
kup sobie oryginalną przednią maskę garbatą od wersji competition (czy jakos tak) jak się bardzo nudzisz a zostaw w spokoju te zderzaki.

masz gdzieś linka do tej maski ? Chyba jedyne racjonalne rozwiązanie które doda troszkę charakteru bez kontrowersji ;p

Widziałem kiedyś coś podobnego całego w carbonie za 6k

Coś takiego wyszukałem:

http://allegro.pl/bmw-m6-e63-e64-maska-pokrywa-contour-przednia-i6731791163.html#thumb/1

Opublikowano
kup sobie oryginalną przednią maskę garbatą od wersji competition (czy jakos tak) jak się bardzo nudzisz a zostaw w spokoju te zderzaki.

masz gdzieś linka do tej maski ? Chyba jedyne racjonalne rozwiązanie które doda troszkę charakteru bez kontrowersji ;p

Widziałem kiedyś coś podobnego całego w carbonie za 6k

Coś takiego wyszukałem:

http://allegro.pl/bmw-m6-e63-e64-maska-pokrywa-contour-przednia-i6731791163.html#thumb/1

akurat ta z linku to totalna ściema do naprawy ale o taką mi chodzi .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.