Skocz do zawartości

Tłumik m performance 328i

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

 

Jest ktoś na forum, kto ma dostęp do cen gotowych zestawów tłumika m performance w Warszawie?

Znalazłem w bmw Janki za 3800 brutto. Od razu nawiązuje się pytanie. Czy oprócz tej ceny trzeba szykować się na jakieś koszty?(oprócz montażu i tutaj też pytanie czy ktoś orientuje się jak wygląda to cenowo)

 

Jak to jest z tymi końcówkami? W jednej wersji widzę coś takiego

http://f30.bimmerpost.com/forums/attachment.php?attachmentid=656963&d=1331571302

 

A w drugiej coś takiego?

 

http://www.m3post.com/forums/attachment.php?attachmentid=569368&stc=1&d=1313979404

Opublikowano
Ja w ASO za montaż i tłumik zapłaciłem 4000zł, jakoś 150-200zł policzyli za montaż, to pół godziny roboty. Ucinają rurę, w to miejsce wsadzają nowy, opaska, trochę kleju i gotowe. Bez spawania.

.

Opublikowano
Ja w ASO za montaż i tłumik zapłaciłem 4000zł, jakoś 150-200zł policzyli za montaż, to pół godziny roboty. Ucinają rurę, w to miejsce wsadzają nowy, opaska, trochę kleju i gotowe. Bez spawania.

Ma do Ciebie pytanie. Czy ten tłumik w trybie COMFORT jest bardzo głośny? Czy buczy podczas jednostajnej jazdy np.140m/h?

Opublikowano

Pierwsza wersja to nic innego jak sama nakładka, odcinasz kawałek końcówki poprzedniej i montujesz takie coś jak poniżej, ja robiłem to u siebie w F21.

Po prawo wersja F3X po lewo F2X

393f76021b5d31a73b39a834a8aff7da.jpg

Koszt 1200, mi w ASO po rabatach wyszło 1000, a Allegro 800.

Druga wersja to tlumnik końcowy.

Opublikowano
Ja w ASO za montaż i tłumik zapłaciłem 4000zł, jakoś 150-200zł policzyli za montaż, to pół godziny roboty. Ucinają rurę, w to miejsce wsadzają nowy, opaska, trochę kleju i gotowe. Bez spawania.

Ma do Ciebie pytanie. Czy ten tłumik w trybie COMFORT jest bardzo głośny? Czy buczy podczas jednostajnej jazdy np.140m/h?

 

Nie jest bardzo głośny, przy 140 go deliaktnie słychać, koło 160 trochę bardziej buczy, ale ten dzwiek jest przyjemny. :)

.

Opublikowano
  • Autor

Dzwoniłem na czerniakowską do BMW i po rabacie zaproponował 3815 zł za tłumik i 489 zł za montaż.

Czy to dobra cena? Biorąc pod uwagę, że niektóre osoby wymieniają ceny rzędu 4000 zł.

Mimo wszystko jeśli ktoś ma dostęp do większego rabatu, odwdzięczę się dobrą flaszką :D

 

 

Pierwsza wersja to nic innego jak sama nakładka, odcinasz kawałek końcówki poprzedniej i montujesz takie coś jak poniżej, ja robiłem to u siebie w F21.

Po prawo wersja F3X po lewo F2X

393f76021b5d31a73b39a834a8aff7da.jpg

Koszt 1200, mi w ASO po rabatach wyszło 1000, a Allegro 800.

Druga wersja to tlumnik końcowy.

 

Czy sama końcówka daje walory dźwiękowe?

Opublikowano

Dużą cenę za montaż Ci dali, za tłumik cena jest ok. Randal Ty masz niezłe chody u siebie w ASO :)

Jakby w ASO nie chcieli zejść to bym podjechał do kogoś kto się tłumikami zajmuje i kazał założyć pewnie za 1/3 ceny tego.

.

Opublikowano
  • Autor
Dużą cenę za montaż Ci dali, za tłumik cena jest ok. Randal Ty masz niezłe chody u siebie w ASO :)

Jakby w ASO nie chcieli zejść to bym podjechał do kogoś kto się tłumikami zajmuje i kazał założyć pewnie za 1/3 ceny tego.

 

Też tak pomyślałem, ale jedyne co mnie trzyma przy ASO, to że dają gwarancję na montaż. Postaram się jeszcze z nimi po negocjować, chyba że ktoś podeśle mi atrakcyjniejszą ofertę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.