Skocz do zawartości

BMW Alpina B10 V8 4,6 193/1


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie działa teraz na mozilli i na chrome tak samo. Jak będziesz chciał ją kiedyś adoptować zgłoś się - a nóż dogadamy się :mrgreen:

Japońce mnie trochę odstraszają, ale kto wie :P Alpina to Alpina. W ogóle masz tam dużo japońskich krzaczków pod maską? Jakieś naklejki itp?


A widze kolega wyżej to samo co u mnie. Prawym klikam na każdym obrazku i otwórz w nowej karcie pomaga, ale lepiej po prostu w innej przeglądarce zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Japońce przestają ludzi odstraszać jak wsiądą do zwartej fury bez luzów w układzie napędowym co u nas ciężko znaleźć. Przegiegi i wiek robi swoje. Tam auta z małym przebiegiem nie mają zajechanych skrzyń dyfrow i polosi. Są jak nowe i na zębach luzów nie ma. Już nie wspominając o pozostałych podzespołach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japońce mnie trochę odstraszają, ale kto wie :P Alpina to Alpina. W ogóle masz tam dużo japońskich krzaczków pod maską? Jakieś naklejki itp?

 

Wiadomo, że każdy by chciał Europę , ale weź coś takiego znajdź.

Na dobrą sprawę najbardziej mi przeszkadza w japończykach przetłoczenie pod tablicę na klapie bagażnika :mrgreen: oraz sporo dodatkowego okablowania, które mają w zwyczaju dokładać w pakiecie. Pod maską masz trochę naklejek w j. japońskim ale nie jest to powód do płaczu.


Poza tym lampy świecą nieco inaczej i trzeba zmienić czytnik nawigacji chcąc ją doprowadzić do pełnowartościowego auta EU. Często te auta nie mają czujników parkowania oraz posiadają stary model kluczyka na podczerwień.

Więcej uchybień nie pamiętam.

"Dobry Boże, co się dzieje z tym światem? Popatrz tu z nieba i przypierd.l granatem."


Alpina B10 V8 4,6

E61 Edition Sport - rodzinne kombi


E39 530i 2002r - moja pierwsza miłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o tych zabawkach aftermarketowych, które dokładają. Kamery, monitory, rejestratory jazdy i inne ścierwo. Takie ich zamiłowanie do elektroniki.

U mnie w B10 tak dużo jeszcze tego nie było, jedynie czytnik kart, coś typu nasz viatoll..


Z kolei w E60 jest dowalona kamera cofania, rejestrator jazdy z pilotem i jeszcze jakiś lokalizator :duh: żeby małżonka wiedziała gdzie jesteś.

"Dobry Boże, co się dzieje z tym światem? Popatrz tu z nieba i przypierd.l granatem."


Alpina B10 V8 4,6

E61 Edition Sport - rodzinne kombi


E39 530i 2002r - moja pierwsza miłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.