Skocz do zawartości

Pytanie do posiadaczy 535d odnośnie koła dojazdowego.


PiotrekTPI

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam pytanie, złapałem ostatnio kapcia w e60 535d przed liftem, zakładam dojazdówkę z bagaja, a tu koło wadzi o zacisk z tyłu, i to bardzo, wręcz się blokuje. Koło dojazdowe miałem w aucie jak je kupiłem, ma ono 17'', samochód stał na 18alu, dodam, że kapeć był z tyłu, na przód to już w ogóle bym nie wepchnął tego koła. Czy w 535d powinna być większa ta dojazdówka, np 18, a może powinna mieć jakieś inne et? Jakie Wy macie zapasy w swoich 535d e60?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, aby więcej użytkowników się wypowiedziało na ten temat. Sytuacja jest dość niekomfortowa, bo jestem teraz zmuszony do wożenia w bagażniku zimówki 18'', która zajmuje go niemal w całości... Mógłbym kupić dojazdówkę do bmw np z f10 lub x5 gdzie występuje 18'' ale jest to dość spory wydatek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 powinna pasować o ile ma dobre ET. Ewentualnie dokup sobie dystans np 20mm i 5 dłuższych srub i zmiesci sie na bank. W razie W wystarczy Ci a koszt mniejszy niz dojazd 18".

 

 

Chyba ze... masz hamulce zmienione to trzeba dobrze sprawdzic ;)

E60 535xd+++ + 8hp70x


Individual project by mnichu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam oryginalną dojazdówkę 17 cali u siebie i pasuje zarówno na przód jak i na tył, więc oryginalne koło do 535d musi pasować
BAYERISCHE MOTOREN WERKE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Sportowe zawieszenie nie ma z tym nic wspólnego. Nie masz zapasowej bo twój samochód wyjechał na oponach typu ROF z fabryki lub z zestawem napawczym do uszczelniania Reifenpilot czy cos w tym stylu i kompresorem.

Koło zapasowe to opcja wyposażenia.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Różne tarcze i zaciski z tego co wiem to tylko z hakiem holowniczym i bez.

Spojrzałem do katalogu i w 535D tylko jeden rozmiar jest

Przód 348X36

Tył __.345X24

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przymierzałem do swojego dojazdówkę 17 i nie chciała wejść. Może to zależy od samej dojazdówki. Może jakieś dedykowane do 535 były inne od tej co ja mierzyłem. Nie wiem, ale skoro piszecie że wchodzi to widocznie jakaś wchodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż moi drodzy zagadka została rozwiązana, mianowicie, przymierzyłem dojazdówkę od wspomnianego 525d e60 czyli 4.0x17'' et18 i pasuje bez problemu, w moim samochodzie jednak znajdowała się dojazdówka 3.5x17'' et30 czyli dojazd z e46, być może też z e90. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sprawdź na realoem.com po nr. OEM to będziesz wiedział komu możesz sprzedać :wink:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.