Skocz do zawartości

BMW 320 E92 WBAWD11030 PV87396


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, powiem Wam, że nigdy nie miałem BMW, a co więcej nigdy nie kupowałem samochodu w komisie/ od osoby prywatnej więc nie wiem na co zwracać uwagę. VIN bedzie spr u dealera jutro, ale mino wszystko jestem ciekawy opinii ogarniętych osób. Czy to auto to w ogóle dobry wybór, może ktoś posiada i poleca/nie poleca.

 

BMW Seria 3

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-2008-m-pakiet-navi-alufelgi-19-super-stan-zamiana-ID6yRNyl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z M-pakietu to chyba naklejki :D rok 2007,auto z Włoch

Vehicle Identification Number WBAWD11030PV87396

Type WD11

Model 320d Ol - EUR

Development Code E92

Chassis COUPE

Steering LL

Doors 2

Engine N47

Displacement 2.00

Power 130

Drivetrain HECK

Transmission AUT

Color Monacoblau Metallic - A35

Upholstery Leder Dakota/creambeige - LCGE

Production Plant REGENSBURG

Production Date 2007-07-25

Exterieur

Interieur

360°

Standard Equipment

255 Sports Leather Steering Wheel Sport-lederlenkrad

502 Headlight Washer System Scheinwerfer-waschanlage

520 Foglights Nebelscheinwerfer

522 Xenon Light Xenon-licht

548 Speedometer With Kilometer Reading Kilometertacho

Options

1CA Selection Cop Relevant Vehicles Selektion Cop Relevanter Fahrzeuge

1CB Co2 Content Co2 Umfang

1CD Brake Energy Regeneration Brake Energy Regeneration

2KE L.-a. Wheels V-spoke 188 Mix.tyres Lm Raeder V-speiche 188 Misch.

205 Automatic Transmission Automatic Getriebe

249 Multi-function For Steering Wheel Multifunktion Fuer Lenkrad

313 Exterior Mirror Package Aussenspiegelpaket

322 Comfort Access System Komfortzugang

4AE Armrest Front Retractable Armauflage Vorne Verschiebbar

4AT Int.tr.fini. Black High-gloss Int.leist. Schwarz Hochglaenzend

431 Interior Rr Vw Mirror W Aut Anti-d Innenspiegel,automatisch Abblendend

441 Smokers Package Raucherpaket

464 Skibag Skisack

493 Storage Compartment Package Ablagenpaket

507 Park Distance Control (pdc), Rear Park Distance Control (pdc), Hinten

521 Rain Sensor Regensensor

524 Adaptive Headlights Adaptives Kurvenlicht

534 Automatic Air Conditioning Klimaautomatik

540 Cruise Control Geschwindigkeitsregelung

563 Lights Package Lichtpaket

6FL Usb-/audio Interface Usb-audio-schnittstelle

609 Navigation System Professional Navigationssystem Professional

7RS Comfort Package Comfort Paket

8SP Cop Control Cop Steuerung

845 Acoustic Belt Warning Akustische Gurtwarnung

855 Language Version Italian Sprachversion Italienisch

863 Europe/dealer Directory Service Kontakt-flyer Europa

884 Italian / On-board Documentation Italienisch / Bordliteratur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, powiem Wam, że nigdy nie miałem BMW, a co więcej nigdy nie kupowałem samochodu w komisie/ od osoby prywatnej więc nie wiem na co zwracać uwagę. VIN bedzie spr u dealera jutro, ale mino wszystko jestem ciekawy opinii ogarniętych osób. Czy to auto to w ogóle dobry wybór, może ktoś posiada i poleca/nie poleca.

 

BMW Seria 3

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-2008-m-pakiet-navi-alufelgi-19-super-stan-zamiana-ID6yRNyl.html

 

moze to Cię zainteresuje : http://allegro.pl/bmw-e92-335d-biturbo-7-logic-jasna-skora-i6781882860.html ? ?

 

O rak starsza, o pare tyś km przebiegu więcej, troche lepiej wyposazona, no i mocy delikatnie więcej :) :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, powiem Wam, że nigdy nie miałem BMW, a co więcej nigdy nie kupowałem samochodu w komisie/ od osoby prywatnej więc nie wiem na co zwracać uwagę. VIN bedzie spr u dealera jutro, ale mino wszystko jestem ciekawy opinii ogarniętych osób. Czy to auto to w ogóle dobry wybór, może ktoś posiada i poleca/nie poleca.

 

BMW Seria 3

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-2008-m-pakiet-navi-alufelgi-19-super-stan-zamiana-ID6yRNyl.html

 

moze to Cię zainteresuje : http://allegro.pl/bmw-e92-335d-biturbo-7-logic-jasna-skora-i6781882860.html ? ?

 

O rak starsza, o pare tyś km przebiegu więcej, troche lepiej wyposazona, no i mocy delikatnie więcej :) :norty:

 

pare tyś km przebiegu więcej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, powiem Wam, że nigdy nie miałem BMW, a co więcej nigdy nie kupowałem samochodu w komisie/ od osoby prywatnej więc nie wiem na co zwracać uwagę. VIN bedzie spr u dealera jutro, ale mino wszystko jestem ciekawy opinii ogarniętych osób. Czy to auto to w ogóle dobry wybór, może ktoś posiada i poleca/nie poleca.

 

BMW Seria 3

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-2008-m-pakiet-navi-alufelgi-19-super-stan-zamiana-ID6yRNyl.html

 

moze to Cię zainteresuje : http://allegro.pl/bmw-e92-335d-biturbo-7-logic-jasna-skora-i6781882860.html ? ?

 

O rak starsza, o pare tyś km przebiegu więcej, troche lepiej wyposazona, no i mocy delikatnie więcej :) :norty:

 

pare tyś km przebiegu więcej :mrgreen:

 

Wolałbym z takim przebiegiem, niż z tym kręconym z linku powyżej...

To jest 2007-2008r, wierzysz w cuda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-2008-m-pakiet-navi-alufelgi-19-super-stan-zamiana-ID6yRNyl.html

moze to Cię zainteresuje : http://allegro.pl/bmw-e92-335d-biturbo-7-logic-jasna-skora-i6781882860.html ? ?

O rak starsza, o pare tyś km przebiegu więcej, troche lepiej wyposazona, no i mocy delikatnie więcej :) :norty:

pare tyś km przebiegu więcej :mrgreen:

Wolałbym z takim przebiegiem, niż z tym kręconym z linku powyżej...

To jest 2007-2008r, wierzysz w cuda ?

 

osobiscie nie wierze, ze auto z 2008 r. moze miec 170 tys przebiegu, owszem zdarzają się wyjątki, ale przeglądam dość często alledrogo i 3/4 aut ma przebieg w okolicach 200 tys. jak to możliwe ?

Sam przez rok czasu bo tyle mam Swoje bmw zrobilem 90 tys... Przez ten czas wymieniem klocki przód tyl + czujniki ,akumulator,pasek klinowy,termostat, wycieraczki, 7 razy robilem serwis olejowy, opony, iiii wlasnie auto jest na warsztacie, zawieszenie się robi, bo delikatnie coś puka, a jak puka to znaczy ze cos nie dziala, czyli trzeba zrobic. Idąc tropem ze kazdy szuka auta jak te z tematu( mam na mysli z przebiegiem do 200 tys) ja Swój sprzedam jak cofne licznik o 100 tyś :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiąc 90 tys km rocznie zdecydowanie nie jesteś typowym użytkownikiem tylko przedstawicielem handlowym :)

 

2 razy bylem na tripie po Europie, codziennie do pracy mam 45 km w jedna strone + weekendowe wypady, nazbiera sie :D, a mimo tego przebiegu nie balbym sie jechac raz jeszcze w trase, tylko olej przed wyjazdem ponownie bym wymienil, bo nigdy nie wiadomo jaki punkt na mapie sie wyznaczy, :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sprostuję, że auto z tematu jest z lipca 2007r. :wink: ktoś może miał jakąś wizję, ale nie wyszło to najlepiej.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód sprawdzony w salonie bmw przez znajomego. Przebieg potwierdzony, 2012r wymiany w uk. paliwowym (podobno bmw zalecalo wymiany ze wzgledu na awaryjność), rozrząd wymieniony w 2016r., pełna ksiazka serwisowa, ten "mpakiet" niestety nie byl robiony u dealera ani fabrycznie tylko ch*j wie gdzie i to jest najwiekszy mankament. Znajomy polecił po prostu sprawdzić stan przymocowania elementów ich jakość itp. oraz przejechać się ze 180km/h i zobaczyć czy nie odpadają :cry:

 

#edit

2017r, 2018 pierwsza rejestracja, Włochy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A jak odpadną przy 190? Ciekawa rada znajomego :shock:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty co miesiąc prawe olej wymieniasz by wychodziło? :D

 

No moze nie co miesiac ale dosc czesto, :mrgreen: wlasnie wczoraj wybilo mi 300 tys, wiec chyba wykupię roczny pakiet na alledrogo na to ogloszenie, albo zainwestuje 100 zl w korekte drogomierza ? :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.