Skocz do zawartości

17" pierscien centrujacy


SirRedbull

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...kupilem nowe felgi i opony do e60 tylko 17"...po zalozeniu kiedy jade mniej wiecej 70+ kierownica lekko drga i odczuwam tez ze auto drga...kola wywazone a nawet zamienilem tyl na przod bo przeczytlem ze moze pomoc...ale dalej to samo..z felg wyczytalem 7,5Jx17 EH2+ is43 czy potrzebuje do tego pierscieni centrujacych i jezeli tak to jakich dokladnie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...kupilem nowe felgi i opony do e60 tylko 17"...po zalozeniu kiedy jade mniej wiecej 70+ kierownica lekko drga i odczuwam tez ze auto drga...kola wywazone a nawet zamienilem tyl na przod bo przeczytlem ze moze pomoc...ale dalej to samo..z felg wyczytalem 7,5Jx17 EH2+ is43 czy potrzebuje do tego pierscieni centrujacych i jezeli tak to jakich dokladnie???
chyba ze moze byc inna przyczyna to prosze o porade ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze wtedy tylko nie wiem jaki otwór ma felga...myślałem ze z danych co podałem da sie wyczytać :)

Suwmiarka w ruch i mierzysz chyba ze dalej wolisz szukac przyczyny bicia. Ja mialem luz rzedu 1.2-1.4 mm, takich pierscieni nie ma, wiec felgi roztoczylem do wymiaru gdzie moglem wlozyc pierscienie a bicie mialem kiera latala prawo lewo 70-90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznica w wymiarze ET w tym przypadku oznacza ze felga z ta sama szerokoscia (7,5j) z ET43 bedzie głębiej osadzona o 23mm niz felga ET20. Takie felgi moga (ale nie musza) sie oprzeć np o zwrotnice. Przy wibracjach ktore opisywales kluczowe jest spasowanie otworu centralnego dlatego poprosiłem o zdjecie felg. Nie mniej jednak jak sie domyslam sa to oryginale felgi (zapis IS zamiast ET stosuje wlasnie BMW przy oryginalnych felgach). Jesli juz chcesz pozostac przy tych felgach to jedz na inną wulkanizacje zeby je wywazyc na innej maszynie. Jakiej marki sa opony ?

E60 535xd+++ + 8hp70x


Individual project by mnichu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madey1992 skoro taki z ciebie madralinski to gdyby nie było Google skąd byś brał swoje mądrości??? Sam kiedyś tego nie wiedziałeś wiec pytałeś i tez ci odpowiadali z taka pogarda?? Po to sie tu rejestrowałem zeby uzyskać fachowe odpowiedzi ludzi z doświadczeniem którego ty zapewne nie masz skoro Google to twój Bóg...ostatnio właśnie tam wyczytałem ze Fredie Mercury i Michael Jackson bedą koncertować live ...mam bilety chcesz odkupić????

 

Mnichu dzięki za fachowa odpowiedz...zapewne podjade do innego wulkanizatora i dam znać co wyszło...opony kupiłem pewnie z dolnej polki zeetex vfm hp2000 rozmiar 245/45/17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madey1992 skoro taki z ciebie madralinski to gdyby nie było Google skąd byś brał swoje mądrości??? Sam kiedyś tego nie wiedziałeś wiec pytałeś i tez ci odpowiadali z taka pogarda?? Po to sie tu rejestrowałem zeby uzyskać fachowe odpowiedzi ludzi z doświadczeniem którego ty zapewne nie masz skoro Google to twój Bóg...ostatnio właśnie tam wyczytałem ze Fredie Mercury i Michael Jackson bedą koncertować live ...mam bilety chcesz odkupić????

 

Mnichu dzięki za fachowa odpowiedz...zapewne podjade do innego wulkanizatora i dam znać co wyszło...opony kupiłem pewnie z dolnej polki zeetex vfm hp2000 rozmiar 245/45/17

 

Gdyby nie bylo, gdyby nie bylo, ale jest internet zeby z niego korzystac i na takie pytania odpowiesz sobie sam w kilka sekund. Google to moj Bog? W google to wyczytales? Jak czytam takie wypociny jak twoje to boje sie pomyslec kto pisze po drugiej stronie, skoro nawet niechce ci sie ruszyc glowa i znalezc samemu odpowiedzi w kilka sekund. Zreszta po twoim poscie widze ze kupiles felgi nie orientujac sie nawet o srednicy swojej piasty i felg. O reszte nie pytam...

 

PS: forum masz racje jest po to zeby uzyskiwac pytanie, ale najpierw uzyj szukajki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.