Skocz do zawartości

F30 316d podniesienie mocy


Listwa

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem od kilku dni szczęśliwym posiadaczem 3 letniej f30 316d w automacie .Zawsze jeździłem BMW kolo 200KM możecie polecić kogoś co podniósł by mi fachowo moc bez uszczerbku dla silnika i skrzyni i ile taka przyjemność kosztuje.Jestem z Redy wolne mam głównie w weekendy.Auto sprawdzone w serwisie przebieg 38000 wszędzie jak nowe ,niby się zbiera ale mocy nigdynie za wiele oczywiście bez wariactwa.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę przyjemnej jazdy.

Tel.791972791

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak ciężko zadzwonić do Tc performance?

 

Najlepiej wszystko podać na tacy.... Z 316d to szału nie będzie :) ale wsumie bez ingerencji to stoi w miejscu....

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W wersjach silnikowych 316 d ,116d 518d itd..

można wgrać oryginalne oprogramowanie z mocniejszej jednostki silnikowej z racji identycznej konstrukcji silnika, (w tym przypadku 316d-->318d 143km), a w 518d ( 150 km również idzie na 518d-->520d 184km. Robiłem wiele razy, klienci zadowoleni- koszta dużo mniejsze od chipu

BMW RETROFIT

http://bmw-retrofit.pl/

https://www.facebook.com/bmwretrofit

bmwdoposazenia@gmail.com


733-15-91-91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Podłączając esys tak po prostu wgrać software od 1.8 d, 2.0 d nie uda.

Rozumiejąc proces wgrywania programu od 1.8 d, 2.0 d ja bym nie powiedział ,że

koszta dużo mniejsze od chipu

ponieważ trzeba dokonać pewnych manipulacji ze sterownikiem silnika + zmienić soft w skrzyni na 1.8 d, 2.0 d

Biorąc pod uwagę , że soft jest nagrywany całkowicie oryginalny i biorąc pod uwagę, że liczba akcji więcej , niż przy zwyklym chip-tuningu, to uważam, że cena powinna być identyczna,jak nie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dzisiaj byłem w vtech Kosakowo ze 117km wyszło 182km a moment z 263 na 392nm,zbiera się pięknie .Mam nadzieję że automat i silnik to wytrzyma ,ale firma robi to nie pierwszy raz i chyba są to bezpieczne parametry.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

bardzo konkretne wyniki ;) jesteś w stanie powiedzieć ile możesz mieć teraz do 100 km/h ? jaka jest różnica ?:)

 

A czy jest to bezpieczne podniesienie mocy to już bardziej doświadczeni niech się wypowiedzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Twoja skrzynia wytrzymuje 500Nm także spoko.

Co do silnika, wymiana oleju max.15tys. Dopóki silnik nie osiągnie optymalnej temp. nie wykorzystywać jego max.możliwości.

Reszta zależy od Twojej głowy i prawej nogi,serią też można zajechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz możesz zmienić emblemat na 320d :cool2:

 

Właśnie, myśl mi się nasunęła. Nie widziałem takiego tematu: Kto z Was ma umieszczone oznaczenie modelu i wersji?

 

Większość wywala bo wyglada to po prostu słabo. Lepiej mieć cichociemnego co zaskakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz możesz zmienić emblemat na 320d :cool2:

 

Właśnie, myśl mi się nasunęła. Nie widziałem takiego tematu: Kto z Was ma umieszczone oznaczenie modelu i wersji?

 

Większość wywala bo wyglada to po prostu słabo. Lepiej mieć cichociemnego co zaskakuje :)

 

Właśnie, ja też przy zamawianiu pierwszą najważniejszą :) opcję zaznaczyłem brak emblematów, bo 320i, jak u mnie, jest po prostu obciachem. Ale jak bym miał 340i, to wtedy też bym nie zamówił, bym był "cichociemny". No i oceniam innych tylko po wydechu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.