Skocz do zawartości

Wymiana tarcz i klocków - sportowe M


pieron82

Rekomendowane odpowiedzi

Bo w cenie M-ki po prostu klient i tak już zapłacił odpowiednio.

IMO M performance w cenie jakiej jest oferowany w porównaniu z aftermarketowymi rozwiązaniami jest bardzo rozsądny. Plus fakt, że nie traci się gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz się z tym zgadzać, ale takie są fakty ;) Zaciski są te same p i t

A za co tyle płacisz? Za hamucle... Hamulec sportowy M wybierasz w konfiguratorze zamiast zwykłego dlatego kosztuje mniej bo można powiedzieć, że w „rozliczeniu” zostają im standardowe.

M Performance to cały zestaw więc cena jest jak najbardziej zasadna.

Same tarcze 370 do M sportowego gładkie kosztują 1500złmza sztukę. Co ciekawe same tarcze do M Performance z otworami 370mm kosztują 1300zł za sztukę... mówię tutaj o cenach pojedyńczego komponentu jak chcesz wymienić np. zużyte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz się z tym zgadzać, ale takie są fakty ;) Zaciski są te same p i t

A za co tyle płacisz? Za hamucle... Hamulec sportowy M wybierasz w konfiguratorze zamiast zwykłego dlatego kosztuje mniej bo można powiedzieć, że w „rozliczeniu” zostają im standardowe.

M Performance to cały zestaw więc cena jest jak najbardziej zasadna.

Same tarcze 370 do M sportowego gładkie kosztują 1500złmza sztukę. Co ciekawe same tarcze do M Performance z otworami 370mm kosztują 1300zł za sztukę... mówię tutaj o cenach pojedyńczego komponentu jak chcesz wymienić np. zużyte

 

Trochę chyba z tymi cenami przesadzacie....ja za komplet tarcz M performance (nawiercane i nacinane) przód i tył + klocki pt + czujniki pt zapłaciłem 5500 brutto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle dziwie się, że wymieniacie klocki/tarcze i takie rzeczy w serwisie BMW ...


u mnie oferta na klocki przód 1,6tys a kupiłem klocki za 300pln i wymiana 100pln - rozumiem różnice 20% ale nie razy 4 ... A na pewno klocki/tarcze które kupuję są nie gorsze od tych z serwisu ;) w CLA lepiej mi się hamowało na tym co kupiłem niż na ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na gwarancji i nie zamierzam kupować tych w ASO - jak ma tak gwarancja wyglądać, że muszę kupować klocki za 1600pln zamiast za 400pln to w tyłku mam taką gwarancję ...


jaki wpływ na gwarancję na silnik, zawieszenie czy cokolwiek innego mają klocki ? OK nie reklamuję tarcz jak się pokrzywią (niby od złych klocków), ale cała reszta jak była na gwarancji tak dalej jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Może komuś się przyda 328i xdrive w opcji wyposażenia 2NH Hamulec sportowy M


Wymiana:

tarcze przód

klocki przód

klocki tył

czujniki przód

czujniki tył


Tarcze przód 370mm


Wycena BMW ASO - oryginalne części (tarcze normalne bez nawiercania) - cena 6360 zł brutto


Wymiana w warsztacie na tych samych częściach zakupionych w BMW ASO po zniżkach - 4807 zł brutto (robocizna około 500 zł)


Samochód jeszcze na gwarancji, z tego co wiem wymiana hamulców poza ASO nie ma żadnego wpływu na gwarancję fabryczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.