Skocz do zawartości

x5 m62 4.4 -sterowanie wałka


Tomek-Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

--33 sterowanie wałka rozrzadu--bład rzad1--

 

takie cos znalazłem podpinajac auto pod komp. czy mołgy ktos napisac o co w tym chodzi i czy odpowiedzialny jest za to element nr 11 czy 12- i jakie sa objawy takiego błedu(33) ??

 

http://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=FB33-USA-03-2002-E53-BMW-X5_44i&diagId=11_2247

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elektozwor działa, odzywa sie po podaniu mu 12v- , znając zycie pewie cos z vanosem,... robie sporo kilometrów i nie odczułem an aucie zeby cos dziwnego sie działo,, chyba zostawie to nie bede drązył,, prawdopodobnie wcale bym nie wiedzial o tym błedzie 33 gdyby nie zaswiecił sie abs, i to on mnie skonił to podpiecia pod komp w celu stwierdzenia który czujnik sie zesrał. moze samo sie naprawi he :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mi zaswitalo ;)

2b9c8eca4f45.jpg

 

powod ? na pewno przestawiony rozrząd no i na 80% uszkodzone vanosy ;) także ja bym radzil rozbierać i sprawdzić ten rozrząd :) bo vanosy jestem prawie pewny ze nie będą dzialac :) ale możesz sprawdzić inpa czy się przestawia, mielismy taki blad ze scarabem jak robiliśmy vanosy :) trzeba było idealnie ustawić rozrząd :) uwierz mi ze po zrobieniu nie poznałem swojego auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dlatego pisałem o tym od razu, nie wiem po [bAD] ktoś zakłada temat i truje dupę jeśli potem pisze że ma to gdzieś i twierdzi że "samo się naprawi". Samo to się może tylko [bAD].

Na co komu vanosy, zeswapuj na M62 i po problemie.

 

:duh: :duh:

 

 

 

co sie złoscicie ludziska,, , -- MÓWIE WAM SAMO SIE NAPRAWI -!- (załozyłem uzywany elektrozwór i czujnik vanosa i "bład33" ni ma . w sumie to nie wiem ktora czesc powodowała błąd, miałem dwie to załozyłe i jest ok )

 

ze odrazu nie odpisałem to nie oznacza ze mam to w dupie, na forum zagladam sporadycznie bo nei mam na to czasu.

 

 

 

 

wiecej dystansu ,,,do tego co sie pisze i czyta zycze, temat jak sie da zamknac to mozna zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.