Skocz do zawartości

BMW E87 120D 235KM 483NM AERO WYKRES


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem szczerze, że super wygląda teraz. Ogólnie to potwierdziło to moje przekonanie, że felgi zmieniają wszystko. O ile Aero nie podoba mi się za cholerę to na tym kole muszę powiedzieć, że wyładniało ;)

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)


e87 118d: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=210&t=369493

ex e87 116i: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=297577 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felunek w deche. :-) Z tego co wiem to identyczny wzór w kolorze hyper black robi Carbonado. Model felgi BK663 hb. Cena ok 560 PLN

 

Bardzo egzotyczna nazwa firmy, no ale wzór ten sam z tego co widzę.

Jest kilka firm robiących taka felgę.

W USA często spotykałem na forum Miro oraz Zito.

W Europie najwięcej 3sdm 0.01.

AXE to głównie UK. Sam je mam i myślę, że co do jakości nie ma co się obawiać, bo sporo dobrych opinii w internecie mają.

Tych Carbonado to bym się bał, zbyt bardzo zalatują tanim włochem, wolę jednak Carbonare. :norty:

 

Po przyciemce szybek będzie kosa! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyby zostały przyciemnione: przód 30% / tył 60%.

Zdjęcia samochodu po świętach, tym czasem kilka zdjęć z wnętrza.

 

http://vpx.pl/i/2017/04/14/17192023_1277839442264228_7868332581099104358_oCopy.jpg

http://vpx.pl/i/2017/04/14/17211916_1277839232264249_646895445348418831_oCopy.jpg

http://vpx.pl/i/2017/04/14/17240012_1277839122264260_462651945520851635_oCopy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Downpipe montowało kilka użytkowników na forum w tym ja, pisz do kolegi cypisek21 jak masz jakieś poważniejsze pytania :wink: IC już nie było okazji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robilem jedno i drugie :) i jeszcze wiele innych :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jednak zamiast DP, poszła wymiana IC, na FMIC :) Od razu ostrzegam ludzi przed zakupem ich 'dedykowanych' IC. Rzeźba w moim przypadku była bardzo duża.

Za parę dni będę stroił większe boost na turbince, zobaczymy ile mocy dojdzie :)

 

Jaki DP polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Ładny wynik, jak odczucia z jazdy? spora różnica? Tą moc uzyskałeś wyłącznie dzięki obniżeniu tem spalin czy podnosiłeś ciśnienie na wtryskach/turbinie? DP założony? czy jest sens zakładać samego DP? Sporo pytań ale zainteresował mnie temat :D Czy przy 205 KM sprzęgło męczyło się, odczuwałeś coś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyspieszenie jest jak najbardziej odczuwalne. Prędkość maksymalna będzie na dniach sprawdzania też.

Frajda z jazdy do nieopisania :)

Turbo pompuje ciśnienie do 1.82bara.

Dawka na wtryskach oczywiście jest zwiększona.

DPF jest wycięty, mam już u siebie DP z RM Motors, ale po rozmowie z moim mechanikiem, ten DP za dużo mi nie da a może nawet ograniczyć przepływ spalin, ze względu na małą średnice.

Przy 205KM i 450NM, miałem wymianę dwumasy, ale już była wyrobiona przed samymi modyfikacjami. Sprzęgło też zostało wymienione, tarcza była w stanie b.dobrym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyspieszenie jest jak najbardziej odczuwalne. Prędkość maksymalna będzie na dniach sprawdzania też.

Frajda z jazdy do nieopisania :)

Turbo pompuje ciśnienie do 1.82bara.

Dawka na wtryskach oczywiście jest zwiększona.

DPF jest wycięty, mam już u siebie DP z RM Motors, ale po rozmowie z moim mechanikiem, ten DP za dużo mi nie da a może nawet ograniczyć przepływ spalin, ze względu na małą średnice.

Przy 205KM i 450NM, miałem wymianę dwumasy, ale już była wyrobiona przed samymi modyfikacjami. Sprzęgło też zostało wymienione, tarcza była w stanie b.dobrym.

 

bzdury ci mechanik cisnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mogles dac sobie usunąć dpf skoro planujesz zakupic DP skoro tak hajsem rozrzucasz moze podam nr konta.... ? jesli w tej puszcze masz wspawana prosta rure to dp nic nie da jesli puszka jest pusta w srodku sporo poprawi... bo tworza sie zawirowania w puszce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPF był już wycięty, przed moim zakupem.

Może ja Ci drogi kolego podam nr swego konta? :)

Z tego co się orientuje to puszka jest pusta w środku.

No i o taką odpowiedz mi chodziło, tworzą się zawirowania i to będzie ograniczało swobodny przepływ, potwierdziłeś mnie tylko w moich przekonaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest puste w srodku jedz do tlumikarza wrzucaj rure w puszke i bedzie to samo co downpipe... DP warto zakladac przy sprzedazy dpf lub jesli zalezy na szybkiej podmianie by auto nie stalo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.