Skocz do zawartości

Jaki zamiennik amortyzatora zamiast Sachs Advantage ?? [e39]


PawelRybnikE39

Rekomendowane odpowiedzi

Pora na wymiane amortyzatorów. Aktualny zestaw to Sachs z numerem 31 31 1 096 857 ze sprężynami Eibach Pro kit. Nosze sie z zamiarem sprzedaży auta i troche mi nie w nos kupować te amory z tym numerem ( ok 1000zł + odboje, osłony ). Po numerze znalazłem coś takiego https://www.czesciauto24.pl/magneti-marelli/1840098

Warto się w to zagłębiać bardziej ? Sprężyny zostają Eibach.

Czy może kupić zestaw http://allegro.pl/sachs-amortyzatory-kpl-bmw-5-e39-przod-odb-oslon-i5772310591.html z tym że ostatnia cyfra numeru sie nie zgadza. Da się to założyć wogole ?

E39 z zawieszeniem M technic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zawiasu Mtechnik bez problemu założysz zwykle amorki od seryjnego zawiasu. Ja mam tak zrobione u siebie obecnie i nic złego Się nie dzieje, więc jeśli nie masz zamiaru inwestować przed sprzedażą.....
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak piszą zazwyczaj Ci co nie mieli z tym styczności. Prawdą jest, że amor dedykowany do Mtecha ma krótszy skok i nieco inna charakterystykę pracy, ale nie ma co panikować. Moje sporo już najechały i nie ciekną,ani nie stukają
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odzew. Naczytałem sie na forach o tych amorach, że seria trzaska bo za długie, że auto lata po muldach jak szalone itp.... :shock:

We wcześniejszym E34 miałem z przodu -40 i zwykle amory i wszystko było gitara. Oczywiście zaraz ktoś się trafi, kto powie że to druciarstwo, ale zawieszenie Mpak jest chyba tylko o 2cm niższe, a tyle to nic i nie wpływa negatywnie na bezpieczeństwo czy wygląd. Może natomiast inaczej sie prowadzić, lecz nie wynika to z samej dlugości, tylko innej charakterystyki amortyzatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.