Skocz do zawartości

Olej silnikowy SORT


diodamen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zetknął się może ktoś z olejem SORT? Strasznie zaciekawił mnie ten olej po obejrzeniu tego filmiku

. Szukałem informacji o tym oleju na forum, w necie, ale jest strasznie mało opinii, lecz jak się jakieś pojawiają to są pozytywne. Miał ktoś z nim jakąś styczność, lub testował go na własnym samochodzie?

Niedługo zbliża mi się wymiana oleju w F31 i myślałem żeby zalać ten olej, na tym teście wypadł bardzo dobrze, ale wcześniej chciałem zasięgnąć jakiś opinii użytkowników. Czy po prostu ten filmik to "magia internetu" ?

Jeśli ktoś miał styczność z olejem marki SORT to proszę o jakieś opinie, komentarze.

 

Pozdrawiam

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 9 miesięcy temu...

Jakby ktoś był zainteresowany przetestowaniem Oleju, zapraszam do mnie:) Dane kontakowe : 508382523 kamil.lipiec@agro-handel.pl




Pełna Gama produktów


100% syntetyczny olej smarowy specjalnie zaprojektowany, tak aby spełniać najwyższe aktualne specyfikacje, przekraczając wydajności wymaganej przez producentów silników Euro 4 – EURO 5 (Low SAPS). Zaoszczędź do 20% paliwa, o 80% wydłuża żywotność silnika. EUH210 można zamówić kartę charakterystyki. Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku przez profesjonalistów.


Pionierzy w dziedzinie badań i rozwoju środków smarnych o wysokiej wydajności, testowanych w czasie zawodów, począwszy od Rajdowych Mistrzostw Hiszpanii po Mistrzostwa Świata Moto3.

Sort przenosi wiedzę i wyniki testów na swoich klientów za pośrednictwem własnych rewolucyjnych produktów. Sort to dynamiczna i innowacyjna marka, która z kolei posiada dużą sieć dystrybutorów i autoryzowanych warsztatów. Prowadzi szkolenia i udziela wsparcie techniczne niezbędne do zastosowania jego produktów, pomagając swoim klientom osiągnąć pożądany rezultat: Nasze oleje silnikowe pozwalają wydłużyć żywotność silników aż do 80% i pomagają zaoszczędzić do 20% paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Brat ma w e36 m54b30 wskaźniki z m-ki, z temperaturą oleju. Do tej pory jeżdżone na valvo vr1 5w-50. Po zmianie na sort temperatura oleju spadła o około 10 stopni w porównywalnych warunkach. Sort-a 5w-40 też troszkę mniej bierze (valvo ma dość wysoki współczynnik odparowania czy jakoś tak)
Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Trudno się z Kolegą nie zgodzić odnośni Valvolina.Ich oleje Racingowe sa Racingowe tylko z nazwy i do zastosowań profesjonalnych się kompletnie nie nadają. SORT to trochę zagadka ale ich sposób prezentacji produktu i sprzedaży jest dla mnie "wątpliwie uczciwy" a mylenie norm emisji spalin z klasyfikacją oleju w informacjach reklamowych zakrawa na kpinę. Być może są to odpowiednie oleje do zastosowań w sporcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.