Skocz do zawartości

[E46] 320d touring PROBLEM Z PRZESUWANIEM PRZEDNICH FOTELI


pionapiona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkim,

 

jestem nowym członkiem forum. Niedawno nabyłem swoje pierwsze BMW w karierze. Jest to E46 320d 150KM touring (2001).

 

Jeden z moich problemów w samochodzie są bardzo ciężko przesuwające się fotele przednie (do przodu i do tyłu).

 

Proszę o jakąś poradę od czego zacząć by nie wyszło jak w "szkole druciarstwa" ??? :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

dziękuje za wszelkie rady i sugestie.

 

Jednak z braku czasu pokusiłem się i odwaliłem robotę metodą druciarstwa.

Nie odpiąłem akumulatora i nie rozkręciłem fotela.

 

Brudy wydmuchałem sprężonym powietrzem.

Rozścieliłem papierowe ręczniczki, dosztukowałem długie rurki do penetratora i smaru w spray'u.

Popsikałem siuwaksem w głąb obydwu szyn. Odczekałem, wsiałem, efekt.... Laleczka.

Fotel kręci do przodu i do tyłu jak w rollercoaster. Nigdzie nie zachlapałem. Na wszelki wypadek miałem pod ręką chusteczki do czyszczenia tapicerek z aktywną pianą które usuwają tłuste plamy.

 

Usterka rozwiązana, temat zamykam, ale mimo wszystko nie polecam nikomu zabawy w druciarza w swoim samochodzie.

 

Teraz następne usterki do zrobienia tj. elektryka w klapie - nie działa wycieraczka, spryskiwacz, podświetlenie bagażnika, otwierająca się tylna szyba. Spadł mi pasem w silniku (nie wiem co to) i korbotronik, ale o tym w innych wątkach.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.