Skocz do zawartości

[e60 M54B22]Kreci, ale nie odpala (filmik)


wars

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj normalnie wszystko smigalo, a dzis przy probie odpalenia takie efekty jak na filmiku. Alternator i rozrusznik sa po regeneracji ( okolo 2-3 miesiace temu) akumulator tez ma ze 3-4 miesiace, IBS takze jest nowy. Podlaczylem pod skaner diagnostyczny i nie ma bledu. I tak mysle ze moze za malo pradu otrzymuje przy starcie czy jak.Albo pompa paliwa zaczyna mi sie konczyc.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalo to sie dzis, wczoraj bylo wszystko wporzadku, okolo tydzien temu mi zgasl jak wyjezdzalem z podworka, ale odpalil po chwili. Filtra paliwa nie wymienialem, wejdd moze jutro pod samochod i odkrece filtr i zobacze co jest grane.

 

 

A moze mi ktos podpowiedziec gdzie znajduje sie filter paluwa w m54b22 rocznik 2004

 

edit//

Sprawdzalem pompe paliwa i w ogole jej nie slychac (rozebralem cala tylnia kanape) czy li pewnie to pompa siadla, w czwartek mam termin juz ustalony i bedziemy dzialac. Jak zrobie to napisze co i jak bylo do zrobienia.

 

Tak apropo jaka pompe zamawiac? Jaka polecacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się przekaźnikem pompy paliwa który znajduje się pod prawym filtrem pyłkowym , przy kompie silnika , są tam chyba 3-4 umnie był koloru niebieskiego. Często właśnie się zdarza że przekaźnik nie daje napięcia na pompę paliwa. Koszt przekaźnika to kilka złoty,. Tu masz schemat pinów https://drive.google.com/file/d/0B70SEgMg0HNPWjU5Y0JseG1HTm8/view?usp=drivesdk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktos moze gdzie jest filtr paliwa w e60 520i M54 rocznik 2004? Pompa dziala normalnie,cisnienie jest dobre,iskra tez dobra jest. A samochod dalej nie odpala, jutro czujnik walka bedzie sprawdzany, przy okazji bym filter zobaczyl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jezeli ktos potrzebuje dobrego speca z okolic Bialegostoku to moge polecic z reka na sercu chlopaka z okolic Wysokiego Mazowiecka, nie zdazylem dojechac do domu, a juz do mnie dzwonil zebym dowod przywiozl bo musi sie jutro przejechac i sprawdzic parametry silnika. Zajechalem i szok, bawarka elegancko pracuje, nie chcial zdradzic co zrobil ale podwjrzewam ze cos w w kompue samochodu sie zwalilo czy tam zawiesilo. Bawarke odbieram jutro, bo odrazu zlecilem wymiane oleju i pare rzeczy do zakodowania. Jak by ktos chcial nr do tego chlopaka to pisac pw, choc napisze jeszcze pozniej posta w polecane warsztaty. Jedno jest pewne, napewno bede jego czestym gosciem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Zasłużeni forumowicze
Przecież napisał, że został naprawiony tylko specjalista nie chciał powiedzieć co zrobił. Opisz dokładniej swój przypadek, błędy jakie są?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.