Skocz do zawartości

[535i, 550i] BMW wzywa do serwisów


lolman

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przeczytałem prasówkę na temat recalla BMW. Co ciekawe, wezwanie dotyczy modeli wyprodukowanych w latach 2011-2012. Poniżej podaję listę samochodów i linka do artykułu:

 

  • 535i,
    535i xDrive,
    535i Gran Turismo,
    550i xDrive Gran Turismo vehicles
    740i (2012)
    740Li (2012)
     
    a także:
    135i Coupe,
    1 Series M Coupe
    135i Convertible
    2011 Z4 sDrive 35i
    335i
    335d
    335i Coupe
    335is Coupe
    335i Convertible
    335is Convertible

 

 

Więcej informacji: http://www.bmwblog.com/2017/02/15/bmw-recall-potential-problem-rear-cv-joint/

 

Czy ktoś może się podzielić jakimś info z polskich ASO? Info świeżutkie..

 

 

PS: Na tej stronie możecie sprawdzić czy Wasz samochód jest objęty jakąkolwiek akcja serwisową: https://www.nhtsa.gov/recalls U mnie zgłasza pompę paliwa, ktoś robił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No u mnie coś sie zaczęło dziać , auto wyświetliło kontrolke silnika (pomarańczowa ) i komunikat brak mocy udaj się do serwisu :( po czym zgasło na wolnej prędkości.

W serwisie stwierdzili ze to vanos do wymiany i póki co próbują go odpalic :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego dealera dzwoniłeś? Mam drugie auto z usa, w pierwszym też robiłem naprawę w ramach akcji serwisowej - bez problemu. Właśnie umówiłem się na wymianę pompy paliwa w f10, tylko czekam na potwierdzenie detali dot. spisu części - panu pojawiło się więcej tego w systemie.

 

Spróbuj zadzwonić do innego dealara, nie ma znaczenia po której stronie wielkiej wody jesteś :). Te jednostki są dostępne zarówno w Europie, jak i w USA. Polecam Bawarię Motors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto juz wróciło do domu, w misce olejowej znaleźli śrubki jakieś śrubki ponoć z vanosa tak mi powiedzieli, rozrząd nieuszkodzony, vanosy wymienione, sterowniki na nowo zainstalowane, na mechanice specjalnie się nie znam aha no i poduszka pod silnikiem walnieta była. Wg mnie autko jeździ jak dawniej :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.