Skocz do zawartości

Po regeneracji ATC 400


matadorRS

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie odebrałem auto po regeneracji atc 400. Na pewno jest widoczna poprawa po regeneracji ale nadal odczuwam tzw "sztywne spięcie" tylnego napędu przy nawracaniu i odnoszę podobne wrażenie przy zmianie kierunku jazdy (tzn jak skręcasz w lewo i nagle zaczynasz jechać w prawo).

Zastanawiam się czy np wina jest skrzynki czy może coś innego być odpowiedzialne za takie zachowanie auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było zrobione zgodnie ze sztuką. Wszystko posprawdzane. Dla tego zastanawia mnie czy coś może dawać takie objawy płużenia w tylnej osi oprócz skrzynki ATC 400. Bo nie wiem czy coś pominęli w regeneracji co wyglądało na sprawne a sprawne nie było czy odwalić się od skrzynki i szukać gdzie indziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pisał do mnie ktoś na PW w takiej smej sprawie.NIby też skrzynka po regenracji i podobna sytuacja.Część elementów była ow skrzynce wymieniona a część wg warsztatu jest ok.Niestety po ponownym rozebraniu okazalo się iż nie wytrzymało coś tam po przejechaniu kilkuset kilometrów i zabawa od nowa.nie mówię,ze u Ciebie jest tak samo ale takie przypadki są.

Jeśli faktycznie adaptacja zrobiona jest i opony takze ok to już tylko sama skrzynka pozostaje raczej

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No cóż pojeżdżę i zobaczę co się będzie dalej działo. Bo mechanik który to robił twierdzi że jest OK. Wg mnie jest znacząca poprawa ale nie jestem na 100% przekanny że wszystko jest OK. Wyjdzie z czasem :/

 

Adaptacja to skasowanie oporów miedzy osiami na sprzęgłach. Jeśli czujesz coś przy skręcaniu, to albo jednak nie zrobiona adaptacja, albo regulator

Xdrive

Koder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.