Skocz do zawartości

Wymiana szyby [cena] Może inne wyjście?


michal_325d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ostatnio moja podróż do domu nie była dla mnie szczęśliwa otóż roztapiający się śnieg z drzew sprawił iż bryła lodu spadła prosto na moją przednią szybę pozostawiając ok 10cm pęknięcie.

 

Pęknięcie nie jest głębokie, długość ok 8 cm, centralnie na środku szyby, od 3 dni nie powiększyło się nawet o 1mm. Znajomy powiedział mi, że przy takiej małym pęknięciu ktoś mi śmiało sklei szybę, jednak czy na pewno się da? Wiem że ciężko Wam będzie odpowiedzieć bo nie widzicie jej na własne oczy(ciężko uchwycić na zdjęciu). Jednak czy ktoś miał podobny problem? Może są jakieś środki którymi sam mogę spróbować i ktoś takowego używał i może polecić?

 

Jeżeli jednak uważacie że szyba nadaje się tylko do wymiany to czy mógłby ktoś napisać jaki jest koszt takiej wymiany? Czy czujnik deszczu zamontowany jest w szybie czy lusterku i jak wpływa to na cene?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ostatnio wymieniałem szybę cena nowej 250 zł z czujnikiem deszczu koloru zielonego. Miałem wsadzoną fioletową tzw solar cena takiej 600 zł. Szybę musisz kupić przystosowana pod czujnik deszczu. Co do klejenia szyby słyszałem ze kleją ale nie większe uszkodzenia niz 5 zł i nie bliżej jak 10 cm od kraju szyby .

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.