Skocz do zawartości

E65 wbagl61080dm55210

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przymierzam się do zakupu skarbonki.

Czy ktoś wprawnym okiem mógłby poradzić czy nie będzie duża mina ?

Ewentualnie czego mogę spodziewać się po wyposażeniu?

A może ktoś zna auto ?

 

vin WBAGL61080DM55210

 

Link do ogłoszenia:

 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7-super-stan-4-4-benzyna-333-koni-ID6yxSs1.html

 

Dzięki z góry.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Napisz, że sobie jaja robisz z forumowiczów i nie pytasz na serio :twisted:

PLISSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano
A mi obiecaj, że ja kupisz to "cudeńko" to opylisz mi tą półkę na kwiaty.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
A mi obiecaj, że ja kupisz to "cudeńko" to opylisz mi tą półkę na kwiaty.

:cool2:

Ja widzę 4 kwietniki..., który Cię interesuje? Czy marzysz o komplecie?

Jestem ciekaw jak wskazania drogomierza..., w przeliczeniu na ile kwietników :?: :D

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Opublikowano
kierownica zjechana jak ciotka w Czechach :D , no i tylko 211tys :D :D taki wiejski tuning :D E65-tzn 65 błędów...
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Przecież kolega napisał,że poszukuje skarbonki więc jest ok :cool2:
Opublikowano
  • Autor

Widzę, że same merytoryczne odpowiedzi.

Podoba mi się kolor, nie zależy mi na bajerach, a płetwy mogę Wam oddać. New znam tego modelu więc poprosiłem żebyście poradzili czy widzicie coś co mogłoby sugerować że auto jest składane z 4, albo inne cuda. Dzięki.

Opublikowano
Ludzie puszczaja je po 20dychy zeby sie pozbyc,kolega zszedl nawet do18 w 735 ,silnik nie odpalal i mial jej dosyc,ale i tak nie bylo chetnego,,wiec zrobil i jezdzi dalej do nastepnego razu...koszty godne siodemki a budzety na trojke
Opublikowano
Widzę, że same merytoryczne odpowiedzi.

Podoba mi się kolor, nie zależy mi na bajerach, a płetwy mogę Wam oddać. New znam tego modelu więc poprosiłem żebyście poradzili czy widzicie coś co mogłoby sugerować że auto jest składane z 4, albo inne cuda. Dzięki.

 

Gdy zobaczyłem to auto pomyślałem, że na części 20 tys to dobra cena. Jeśli nie znasz tego modelu to podpowiedz jednego z kolegów mówi wszystko ...e65 -65 błędów

Opublikowano
E65 v8 w cenie e46,zakup to proszenie się o kłopoty,a ta cena to 1 rata z kilku ile wydasz,żeby to jeżdziło,chyba ,że komis jest św Mikołajem i taka promocja :wink:
Opublikowano
  • Autor

Nie znam w sensie nie jeździłem i nie interesowałem się wcześniej, poza oglądaniem na drodze.

Przewertowałem całe forum i inne też. Myslę że teoretycznie wiem z czym wiąże się zakup. Patrząc po cenach generalnie są coraz niższe. I liczę się z późniejszymi kosztami. Wybrałem sobie motor, znam typowe bolączki. Ta konkretnie opcja nie grzeszy wyposarzeniem - wg VIN. Dlatego rozważam zakup w takiej kwocie.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
To sprawdzaj i kupuj.
Opublikowano
proponuje zejsc na ziemie, i kupić E38, jeśli lubisz lochy :D , wolałbym starsza.. to jest inny wóz .
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Chcesz "7" :?:

Dobrze. Nie ma sprawy - każdą w normalnym stanie.

Ale nie E65.

A takie cuda za 20 tys. zł to broń Boże...

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Opublikowano

Mój sąsiad ma 730d i powiedział, że już innego auta nie chce.

Kolejny znajomy też ma 730d, tyle, że on nie potrafiłby nawet dywaników w aucie wymienić i jakoś daje radę....i ciągle rozpływa się w zachwytach nad tym modelem...

Opublikowano
Z drugiej strony lepiej kupić za 20 i włożyć 20, niż dać 35 i włozyć 20 :lol:
Opublikowano
hehe i to jest wlasnie oszczędność dobrze kolega mowi brac za 20 tys.
Opublikowano
Żeby to szybko sprzedać to wystarczy ściągnąc te parapety i lotki, kierownice obszyć lub wymienić i cenę podnieść o 2-3tysie :norty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.