Nie znam w sensie nie jeździłem i nie interesowałem się wcześniej, poza oglądaniem na drodze. Przewertowałem całe forum i inne też. Myslę że teoretycznie wiem z czym wiąże się zakup. Patrząc po cenach generalnie są coraz niższe. I liczę się z późniejszymi kosztami. Wybrałem sobie motor, znam typowe bolączki. Ta konkretnie opcja nie grzeszy wyposarzeniem - wg VIN. Dlatego rozważam zakup w takiej kwocie.
Widzę, że same merytoryczne odpowiedzi. Podoba mi się kolor, nie zależy mi na bajerach, a płetwy mogę Wam oddać. New znam tego modelu więc poprosiłem żebyście poradzili czy widzicie coś co mogłoby sugerować że auto jest składane z 4, albo inne cuda. Dzięki.
Witam przymierzam się do zakupu skarbonki. Czy ktoś wprawnym okiem mógłby poradzić czy nie będzie duża mina ? Ewentualnie czego mogę spodziewać się po wyposażeniu? A może ktoś zna auto ? vin WBAGL61080DM55210 Link do ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7-super-stan-4-4-benzyna-333-koni-ID6yxSs1.html Dzięki z góry.
19 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.