Skocz do zawartości

Tylna kanapa


Kamas2208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
w turasie e39 występowały elektryczne, w sedanie nie, ale przy małym nakładzie pracy można zrobić 'ala' elektryczna klape na sprężynach odpowiednio dobranych i dobrych siłownikach...

Autorowi chodzi o KANAPĘ, a nie KLAPĘ :D

 

W e39 raczej nie uświadczysz elektrycznej kanapy tylnej.

Pewnie da radę przełożyć z e38, chociaż w tym modelu elektryczna kanapa występowała głównie w wersji przedłużanej.

 

Poza konkursem,

nie wiem czy ma sens pakowanie elektrycznej kanapy do e39.

Będziesz miał zero miejsca na nogi po rozsunięciu tego wynalazku.

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie pomyłkę źle sformułowałem pytanie chodziło mi o coś takiego: http://www.fubu.jawnet.pl/interior_pictures/1.JPG

bo oglądałem ostatnio filmik i facet posiadał coś takiego u siebie to chyba jest regulacja oparci ale nie mam pewności a mam dostęp do całego takiego zestawu w dobrej cenie.

chodzi mi o fragment z 2:40. z góry dzięki za szybkie odpowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na filmiki od tych chłopaków bo to co oni wyprawiają ze swoimi e39 to jest kosmos.Pomijam fakt samych pomysłów,patrz jak to mają wykonane finalnie(przełączniki,obudowy wszystkiego,nic po taniości)wszystko co robią na pierwszy rzut oka jest banalnie proste ale jak poszukasz w necie jak to robili krok po kroku to kosmiczne pieniądze i czas z tego wychodzi.

Wszystkie panele na wymiar zrobione,obszyte i dopasowane w boczki itp co w e39 jest bardzo niewdzięczną robotą.A samo wpakowanie elektryki w kanape e39 to dużo myślenia bo z e38 nie ma szans kanapy wsadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.