Skocz do zawartości

E61 530D M-Pakiet WBAPX71030B580329


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Czy ktoś miał okazje na żywo oglądać ten egzemplarz:

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-bmw-530d-m-pakiet-head-up-ID6yHSn5.html

 

Kolorystyka wnętrza bardzo słaba ale może warto się zainteresować. Auto jest uszkodzone przodem dość konkretnie do tego prawdopodobnie jest uszkodzony Active Steering, ktoś może przybliżyć szacowane koszty naprawy.

 

No i sprawa kluczowa, w ogłoszeniu bardzo niski przebieg, auto sprowadzone w 2015 więc ciężko w to uwierzyć, ktoś to weryfikował ?

 

Z góry dziękuje za wszelką pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg zeznań sprzedającego, auto było wcześniej uderzone w prawy bok, kurtyny wystrzeliły i pewnie w takim stanie trafiło do PL, ale zdjęć nie widziałem. Czy przy wystrzale kurtyn od razu aktywuje się poduszki przednie, to by było trochę bez sensu. Czy aso potrafi wiarygodnie sprawdzić sprawność i istnienie airbagów ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy uszkodzonym aucie nie da się określić kosztów naprawy po zwykłych oględzinach a tym bardziej po zdjęciach,dopiero po rozebraniu auta wtedy będzie można określić koszt naprawy,jeżeli jesteś mechanikiem,lakiernikiem to można jechać i oglądać jeżeli się nie znasz to przy naprawie takiego auta byle mechanior potrafi nieźle naciągnąć na niepotrzebne koszty,twoje pieniądze więc zrobisz jak zechcesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na moim miejscu nie bawił w to.

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zweryfikować historię auta niestety bez konkretnych wpisów co było robione na poszczególnych przeglądach, ale patrząc po roboczogodzinach raczej same pierdoły.

 

Przez pierwsze 4lata auto robiło średnio 25kkm/rocznie, później jest 2 letnia dziura i auto pojawia się w PL na początku 2015 z przebiegiem 118 kkm

 

http://i1377.photobucket.com/albums/ah73/Paskud_/530%20history_zpsceznnokh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zdobycie informacji o przebiegu z francuskiej stacji nie jest takie proste po takim czasie.

 

tutaj teoretycznie lampa już jest (o ile nie anglik), chłodnice wg sprzedającego całę, zderzak kompletny nie będzie potrzeby bo sporo kratek, nerek można odzyskać. Ogólnie koszty blacharki mnie nie przerażają. Bardziej się martwię o zawieszenie i Active Steering system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zdobycie informacji o przebiegu z francuskiej stacji nie jest takie proste po takim czasie.

 

tutaj teoretycznie lampa już jest (o ile nie anglik), chłodnice wg sprzedającego całę, zderzak kompletny nie będzie potrzeby bo sporo kratek, nerek można odzyskać. Ogólnie koszty blacharki mnie nie przerażają. Bardziej się martwię o zawieszenie i Active Steering system.

 

 

Zgadza się. Auto jest z Ostrowa, a to zagłębie "francuzów" wiedzę powinni mieć.

Gdybym ja sprzedawał i miał "czyste auto" to miałbym te dokumenty w archiwum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

auto pojawiło się na otomoto:

 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-oryginal-m-pakiet-lci-shadow-line-indywidual-max-opcja-ID6yX4E7.html

 

sprzedający twierdzi że był wczoraj z klientem w serwisie i że auto zostało sprawdzone i jest bezwypadkowe. Z klientem nie dogadał się odnośnie ceny. Doliczyli się 2 elementów powtórnie lakierowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.