Skocz do zawartości

Ringi LED czy CCFL


Lobuziak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie przymierzam sie do załorzenia ringów do swojej buni teraz moje pytanie LED czy CCFL które polecicie i czy ich montaż można wykonać samodzielnie???Spotkałem sie też z ringami SMD każde lepsze od innych:)Przepraszam jeśli był już temat ale nie moge nic znależć
BMW X5 E53 4,4i V8(286KM)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smd swieca mocniej ale ladnie wygladaja tylko z przodu, z boku wodac ze swieca na wprost

Ccfl swirca slabiej ale ladnie, zgaszone tez wygladaja jak tuba a nie zolte placki ledow

 

Ktores podobno zaklocaja przednie czujniki parkowania, ale nie wiem bo nie mam ringow, przeraza mnie rozklejanie lampy :mrgreen:

 

Zwykle mam w e38 i lipa slabo swieca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne wyjście to reflektory Depo z ringami :)

 

Depo stanowczo odpada miałem takie w e36 to jakaś masakra lampy nie adekwatne do ceny oraz jakosci wole załorzyć na orginalnych niż kupować ten szrot. Pozatym te lampy depo jak dla mnie kiczowo wyglądają ale każdy ma swoje zdanie

Edytowane przez Lobuziak
BMW X5 E53 4,4i V8(286KM)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smd swieca mocniej ale ladnie wygladaja tylko z przodu, z boku wodac ze swieca na wprost

Ccfl swirca slabiej ale ladnie, zgaszone tez wygladaja jak tuba a nie zolte placki ledow

 

Ktores podobno zaklocaja przednie czujniki parkowania, ale nie wiem bo nie mam ringow, przeraza mnie rozklejanie lampy :mrgreen:

 

Zwykle mam w e38 i lipa slabo swieca

 

Lampy rozkleja sie w piekarniku może śmieszne ale prawdziwe i spełniające rezultat:)

BMW X5 E53 4,4i V8(286KM)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
powiedzcie kupiłem from china takie markery https://www.aliexpress.com/item/2x-Ultra-Bright-45W-Angel-Eye-Halo-Lamp-For-E39-X5-E53-E60-E63-E87/32496811159.html?spm=2114.13010608.0.0.HavdSW dziś założyłem myślałem ze efekt bedzie wow a tu lipa same markery swiecą mega mocna ale jak juz je założe to już lipa ledwo co te ringi swiecą :( jak mogę to poprawić ? da sie wogóle ? jak zerkam na to wejscie tych ringów w srodku to mam wrazenie ze jest jakiś nalot cześciowo ale moze sie mylę help tu znalazłem filmik i gościu wrzucił 10W i daja niesamowicie a ja mam 45W jedna strona i ledwo co widac hmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
No niestety, ale x5 E53 z 2003 roku tez ma takie lampy, że rozkleić ich się nie da... Żadne grzanie nie przynosi efektu - zastosowany klej w ogóle nie mięknie. wydobyłem kawałek tego kleju i poddałem opalarce i praktycznie w ogóle nie zmienił swojej fizycznej formy - był ciągle sprężysty z pamięcią kształtu i kompletny brak jakiegoś "rozmiękczenia". Czuję się mocno poirytowany :) Nie mam pomysłu, jak zdjąć te klosze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.