Skocz do zawartości

E39 3.0D Automat Vin:WBADP81080GW41962 Radom Korekta.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jako nowicjusz w temacie BMW, poszukuję sprytnego komi z dobrym wyposażeniem i oto w Radomiu, gdzie same perełki się trafiają, znalazłem fajne E39

 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-193km-navi-skora-xenon-tempomat-m-pakiet-szwajcar-ID6yHNI5.html

 

Prośba zatem o Wasze opinie, może już ktoś się interesował wozem i może coś na jego temat powiedzieć, odradzić, doradzić itp

 

Oczywiście brak książki i jeden z moich kumpli jak dzwonił to podobno wtryski były regenerowane w PL, bo motor nie równo palił, mnie już takiego info, sprzedający nie podał.

 

Na pytanie jak z blachami/szkodami, Pan powiedział, że nawet nie sprawdzał czy był malowany

 

Myślę sobie, jak sztuka rzeczywiście taka fajna, to czemu jeszcze wisi i się nie sprzedała?

 

Co sądzicie??

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za wszelkie uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle bojkot handlarza...auta nie sprawdzał, ale w ogłoszeniu dopisek BEZWYPADKOWY pięknie wyeksponowany :D fotki niczym do kalendarza ( akurat mamy nowy rok), przebieg z czapy, a brak książki już daje do myślenia, no i do tego kwintesencja - RADOM (czytaj: szanuj swój czas i pieniądze i szukaj dalej)
http://images69.fotosik.pl/527/fc8157997e792cbc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sztuka przyznać trzeba ciekawie się prezentuje, wnętrze i cała buda raczej w dobrym stanie, albo to mój brak doświadczenia z marką wychodzi na jaw :-)

 

Jak mu powiedziałem, że przyjadę z opłaconym fachowcem od BMW (komp + miernik + diagnostyka) i cała impreza z dojazdem będzie mnie kosztowała 400 zł, i nie chcę rozczarowań na miejscu to Pan nie brzmiał na wystraszonego i zapraszał twierdząc, że sztuka do jady i że nić poważnego nie wyjdzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma Ci powiedzieć? że kręcona, w marnym stanie i wymaga sporo nakładów? :) Widzisz to, co chcesz zobaczyć - dla takich jak Ty szykowane były te zdjęcia :) rzeczywistość może być okrutna, aczkolwiek jak nie masz daleko to jedż i sprawdż, lecz zamiast wydawać 400zł, to proponuję podjechać na SKP - tam też Pan obada Ci auto miernikiem i takie tam ;)

 

Na początek sprawdzenie historii będzie najlepszym wyborem, mamy tu czarodziejów, co się tym zajmują, zatem próbuj

http://images69.fotosik.pl/527/fc8157997e792cbc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej miałem na myśli, że jak chłop słyszy, że fachowiec podjedzie to nagle auto jest zarezerwowane itp...

 

Tak zrobię, podjadę, sprawdzę i okaże się więcej

 

opis po vinie wstępnie się zgadza

 

https://www.bmwdecoder.com/decode/gw41962

 

Możesz podpowiedzieć do kogo się zgłosić w temacie sprawdzenia historii??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany że tego typu bmw z takich ogłoszeń w Niemczech zostały zakupione za max 2500 - 3000 euro odpicowane najtańszym kosztem , widać j ak byk że zdjęcia podpicowane , auto do zdjęć ustawione tak by wyglądało zachęcająco tym bardziej że to 3 litrowy diesel w automacie 100% auto styrane życiem nie ma opcji aby taką konfigurację kupić od handlarza w takiej kasie i być z tego choć trochę zadowolonym , to jest tak samo jak zawinąć gówno w papierek zrobić zdjęcia i też wyjdzie korzystnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia jak do sesji w CKM,handlarz nic o aucie nie wie,wzmorzona czujność wskazana.Sprawdź historię i jedź obejrzeć na żywo.Przed jazdą próbną handlarz niech zatankuje ,bo paliwa mało :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlarze myślą, że ta żółta kontrolka to się musi palić bo jak nie to coś z autem nie tak :twisted: :twisted:

Typowy polski handlarzyna... jak by dolał waszki za 30 pln to by go pewnie sumienie do końca życia gryzło :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by dolał waszki za 30 pln to by go pewnie sumienie do końca życia gryzło

 

Dobre :-)

 

Historia właśnie się sprawdza, czekam na raport z bmw-check, dzięki kolego mes.. za cynk!

 

a co sądzicie o tej temperaturze -32C, czujnik padł czy to anomalia pogodowa? ale przy takim mrozie to raczej handlarz by zdjęć nie pykał :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto jednak wydać parę zł, zamiast furmanki $$$ po zakupie

 

Ostatni sczyt z kluczyka 03.06.13 - 300 861 km :-)

 

Pewnie dziś ma prawie 400 tyś

 

W szoku jestem jak ładnie wygląda auto z takim przebiegiem, chyba że panowie radomiacy sztukę odnowy technicznej do perfekcji już opanowali :-)

 

No cóż, raczej odpuszczam ten egzemplarz i chyba raz na zawsze dam sobie spokój z wozami z Radomia.....

 

Dzięki za wszelkie wskazówki Panowie & pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowa procedura - polerka, czyszczenie, malowanie wnętrza, dobre zdjecia i szwajcar w wykonaniu radomia ;) 400- 450 tys. zapewne ma. Dobrze, ze autor nie jechal w ciemno.
http://images69.fotosik.pl/527/fc8157997e792cbc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dość, że Mirasek skręcił zegar tylko do dwójki z przodu ( a pewnie kusiło go do magicznego 180tkm) to furka mu się nie chce i tak sprzedać :cry2: :cry2:

Ludzie kupujta...tylko na jazdę próbną proszę zabrać z sobą bańkę z paliwkiem :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty ma przyzwoite więc znajdzie się jakiś napalony Janusz spod Radomia który kupi swoje 1sze wymarzone bmw i jeszcze nie zdziwie się jak skręci z 246 na 180 jak kapnie się że kupił złom na kółkach i bedzie trzeba szybko sprzedać :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze wygląda jak wyplakowany śmietnik - nie wiem co widzicie w tych zdjęciach :wink:

Ja chyba swoją jeszcze trochę polatam bo mam zalane pod korek hehe

"Dobry Boże, co się dzieje z tym światem? Popatrz tu z nieba i przypierd.l granatem."


Alpina B10 V8 4,6

E61 Edition Sport - rodzinne kombi


E39 530i 2002r - moja pierwsza miłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.