Skocz do zawartości

[E60/E61] Nawigacja Business komunikat płyty


Husky250

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, przeszukałem forum i nie znalazłem podobnego zagadnienia, dlatego zakładam nowy temat.

Posiadam e60 z nawigacją Business - 1 czytnik CD/DVD w którym mam cały czas płytę z muzyką. Przy każdym odpaleniu auta wyrzuca mi komunikat "włóż płytę dvd nawigacji" (po niemiecku). Jak mam ją włożyć skoro wolę słuchać muzyki... Czy jeżeli w ogóle nie korzystam z nawigacji BMW, to da się jakoś wyłączyć ten komunikat o płytę z mapami?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Włuż płytę z mapą i zakończ prowadzenie do celu , możliwe że Navi ma nie zakończoną trasę i dlatego wola płytę .
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pdepnę się do tematu, mam to samo ale ja nie słucham muzy z CD , ogólnie nie mam włożonej płyty z navi,nie mam cd z muzą i też ten komunikat przy każdym odpaleniu wyskakuje. Płyta z nowszej beemki żonki nie działa, nawet jeśli by zadziałała i by to pomogło tylko na 5 odpaleń to wg mnie słabe rozwiązanie.

Coś innego zasugerujecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem właśnie taką instrukcję. Możemy spróbować:

"włóż płytę z mapą wybierz jakiś cel (dowolny) włącz prowadzenie do celu, jak wczyta trasę to poprostu wyłącz navi (zakończenie prowadzenia do celu) tj. naciśnij symbol strzałki z kółkiem, następnie wyjdź z navi wyjmij CD i powinno być OK"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sory jak kogoś uraziłem .
Nie uraziłeś mnie. To podstawa ortografii: włóż bo włożyć.

 

Napisał ten co na forum przeklina :duh:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie poniższa instrukcja pomogła. Już od kilkunastu odpaleń auta nie było komunikatu o płycie.

Jeśli ktoś jeszcze potwierdzi to temat można zamknąć.

Przeklejam na koniec instrukcję:

 

Włóż płytę z mapą wybierz jakiś cel (dowolny) włącz prowadzenie do celu, jak wczyta trasę to poprostu wyłącz navi (zakończenie prowadzenia do celu) tj. naciśnij symbol strzałki z kółkiem, następnie wyjdź z navi wyjmij CD i powinno być OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.