Skocz do zawartości

Ogrzewanie lusterek


matadorRS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A uważasz że nazywanie gościa oszołomem jest na miejscu ? I zapytam jeszcze ....... chociaz nie daruję sobie szkoda czasu na konwersacje z tobą

 

Po pierwsze nie ja Cie tek nazwałem. Po drugie w sumie to im się trochę nie dziwie bo jak inaczej nazwać kogoś kto uważa że jest inaczej niż producent auta. Czyli co sami nie wiedzą? Inni użytkownicy się mylą a Ty jeden jedyny masz racje bo.... No właśnie masz arcje bo jesteś automatykiem.... proszę Cie.... Brzmisz jak Anotoni o brzozie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A uważasz że nazywanie gościa oszołomem jest na miejscu ? I zapytam jeszcze ....... chociaz nie daruję sobie szkoda czasu na konwersacje z tobą

 

Po pierwsze nie ja Cie tek nazwałem. Po drugie w sumie to im się trochę nie dziwie bo jak inaczej nazwać kogoś kto uważa że jest inaczej niż producent auta. Czyli co sami nie wiedzą? Inni użytkownicy się mylą a Ty jeden jedyny masz racje bo.... No właśnie masz arcje bo jesteś automatykiem.... proszę Cie.... Brzmisz jak Anotoni o brzozie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się jak najbardziej do tego.Wszyscy mają inaczej a kolega jedyny inaczej.I spoko.....tylko nie prowadzimy dyskusji o temacie .Zrobił się offtop.

Co do użytego nazewnictwa przeze mnie dotyczyło to kogoś kto napisał jeden post w temacie czyli konto otworzono przez kogoś tylko dla napisania tej jednej opinii.Takich były tutaj setki i już ich nie ma .Jeśli komuś niepodoba się to określenie to już poprawiłem

Urazonych przepraszam

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

witam

 

dla zainteresowanych tematem :

 

w instrukcji obslugi BMW X3 E83 :

viewtopic.php?f=86&t=197458

 

http://fs5.directupload.net/images/170126/ntf3luf3.png

sfinks311 » 30 Lis 2016 15:18

Grzeją automatycznie kolego bez znaczenia czy ma halogeny czy nie.Kazda E83 ma podgrzewanie automatycznie ponizej +3 stopni i nie ma jak tego regulowac.Robi to komputer

 

.... i po temacie :D

Pozdrawiam Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

]

sfinks311 » 30 Lis 2016 15:18[/b]

Grzeją automatycznie kolego bez znaczenia czy ma halogeny czy nie.Kazda E83 ma podgrzewanie automatycznie ponizej +3 stopni i nie ma jak tego regulowac.Robi to komputer

 

.... i po temacie :D

 

Nie każda E83 ma podgrzewane lusterka ! W mojej X3 brak grzałek i instalacji do podgrzewania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
A czy jest taka opcja no w E53, że lusterka w jakiś sposób się koduje/doposaża tak jak np światła dzienne czy ryglowanie drzwi? Oddałem auto do mechanika, podłączał pod komputer bmw w monachium i skasował mi wszystkie moje "indywidualizacje", i jakoś zbiegiem przypadków grzanie lusterek też przestało działać. Szyba tylna grzeje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jeśli wcześniej miałeś , a teraz nie masz to musi być opcja zakodowania .

W module karoserji są wpisy ASP czyli zewnętrzne lusterko .

Jesteś w Monachium ?

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.