Skocz do zawartości

316.Dziwny odgłos rozrusznika, auto nie zapala


gegebmw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem. Po ostatniej jeździe wszystko było w porządku, auto odstawiłem gdy dojechałem do domu. dzień albo dwa później wsiadam do auta i próbuje odpalić... Rozrusznik dziwnie kręci, wydaje dziwny odgłos, auto nie zapala. Gdy kręcę rozrusznik na biegu to auto podjeżdża na rozruszniku. Nie prubowałem palić na popych bo boje się, że coś bardziej popsuje. Ktoś miał podobny problem i wie co to może być? Podaje link do filmu - nie jest mojego autorstwa ale na 99,9% stwierdzam że komuś stało się to samo, ale nie potrafię się z nim skontaktować, żeby wypytać co to było.

 

 

Samochód to E36 316i 97r. Sedan po lifcie. Przebieg około 280 tyś. km.

 

Pozdrawiam.

 

ps. jeśli napisałem/zrobiłem coś nie tak to przepraszam, nie mam doświadczenia w użytkowaniu jakiegokolwiek forum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozrusznik ci nie kreci silnikiem stąd taki dzwiek. Jedź do zakładu gdzie się tym zajmuja i tyle. Zrobisz regeneracje i już :)

 

Nie wiem czy przy r4 da się do rozrusznika jakoś do góry od strony maski podejść, jeśli uda ci się go zobaczyć to weź jakiś patyk czy inny pręt i stuknij w niego czymś. Powinien ci wtedy pozwolić odpalić.

 

Na pych również śmiało odpal, 2 puść sprzęgło i już.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozrusznik ci nie kreci silnikiem stąd taki dzwiek. Jedź do zakładu gdzie się tym zajmuja i tyle. Zrobisz regeneracje i już :)

 

Nie wiem czy przy r4 da się do rozrusznika jakoś do góry od strony maski podejść, jeśli uda ci się go zobaczyć to weź jakiś patyk czy inny pręt i stuknij w niego czymś. Powinien ci wtedy pozwolić odpalić.

 

Na pych również śmiało odpal, 2 puść sprzęgło i już.

przecież napisał, że na zapiętym biegu auto jedzie na rozruszniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.