Skocz do zawartości

E39 co to za lampy?


Szczenka

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w zidentyfikowaniu tych lamp

 

 

 

http://i66.tinypic.com/25gap89.jpg

 

Lampa jest jak widać z soczewką, białym kierunkiem ale nie jest to xenon, nie wiem też czy to ori bo nie doszukałem się żadnych bić na kloszu z znaczkiem BMW (chyba że przeoczyłem).

 

jeżeli ktoś zna producenta proszę napisać w temacie.

 

 

 

Sorry że zdjęcie robione w nocy.

olej svke

svke olej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, a ori nie mają żadnego bicia na kloszu ze znaczkiem bmw? ewentualnie na obudowie?

 

na kloszu u siebie nie widziałem, na obudowie nie sprawdzalem.

 

 

Cięzko znaleźć takie lampy nie z anglika a szukam prawej, i nie mogę znaleźć nigdzie do kupienia.

 

Może ktoś ma na sprzedaż po akceptowalnej cenie? odkupiłbym.

olej svke

svke olej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo jest przerobić te lampy z anglika na EU. Wystarczy rozebrać, wymontować przysłonę, wykruszyć 1 bolec ustalający przysłonę w soczewce, usunąć ręczną przysłonkę od czasowej zmiany EU - UK i poskręcać to do kupy. Jedyne co tracimy to tę ręczną możliwość tymczasowej zmiany dostosowania świateł, ale nikt tego nie używa tym bardziej na terenie Polski.

 

Sposób sprawdzony i działający parę ładnych lat wstecz robiłem komuś upgrade zwykłych lamp na soczewki (z anglika). Dało się potem wszystko wyregulować i przegląd bez problemu przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przegląd aż tak bym się nie martwił bo przeszedłby nawet jak bym przyjechał na angielskich lampach bez kombinowania, ale tak jak pisałem wolałbym jednak bez dłubaniny kupić wersję europejską.

 

 

Tylko cholernie cięzko je znaleźć, chyba mało wychodziło z takimi. Co szukam to widze albo chinole, albo pomarańczowy kierunek, albo xenony ... :mad2:

 

 

W ostateczności bym się zdecydował na jakieś "chinole" wyglądające w mairę normalnie ale wtedy to bym już chyba brał z ringami. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym (pewnie same negatywne :roll: )?

 

tak przy okazji były ori z ringami ale bez xenona? pasowałybymi te ringi bursztynowe, te białe cienko wyglądają.

olej svke

svke olej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.