Skocz do zawartości

BMW e60 525i N52

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SILBERGRAU BMW ;)

S1CAA Selection of COP relevant vehicles

S205A Automatic transmission

S423A Floor mats, velours

S428A Warning triangle and first aid kit

S431A Interior mirror with automatic-dip

S441A Smoker package

S494A Seat heating driver/passenger

S508A Park Distance Control (PDC)

S534A Automatic air conditioning

S540A Cruise control

S589A BMW LA wheel, star spoke 122

S606A Navigation system Business

S644A Preparation f mobile phone w Bluetooth

S698A Area-Code 2 for DVD

L801A National version Germany

S863A Retailer Directory Europe

S879A On-board vehicle literature German

S8SAA Navigation access request,country-spec.

S8SPA Control unit COP

S9AAA Outer skin protection

Standard Equipment

S216A HYDRO STEERING-SERVOTRONIC

S4ALA Interior trim finishers Titanium dark

S548A Kilometer-calibrated speedometer

S785A White direction indicator lights

S851A Language version German

 

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161115/3101e016c7b589a171e1b34eff549a7f.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20161115/c8616b22e8a032654b6fc518a1b4f889.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20161115/5c711046d54c55cdda61b1f4d39b7129.jpg

 

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Nowe zimowe koła, Continental Winter contact 225/17

 

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161119/d28cbe697768d560bb7c37d438e95223.jpg

 

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
ładne autko :cool2: fajny kolorek no i silnik :) jak wrażenia z jazdy?
Opublikowano
  • Autor

Bardzo przyjemnie po przesiadce z Audi A3 , super prowadzenie i komfort nawet na 18 felgach przód 240, tył 275 .

 

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez miakoz

Opublikowano
  • Autor

A dziś po chwili pracy odkryłem całkiem ładny wydech :lol:

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161120/cbdfe77985562ca8f8e2f999e94892a4.jpg

Opublikowano
kolor łądny, felga letnia też niczego sobie :P
Opublikowano
  • Autor

A tutaj po aplikacji collnite ;);) http://uploads.tapatalk-cdn.com/20161124/d661dcb840614d48ca58bd9b1b5f8bc4.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20161124/6fdc258378ea815b5eb34972357284ba.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20161124/479c00419a0093eff8d2148f673d6266.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20161124/99b3308edd0eb42f5aa9e4be62fd5c14.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20161124/1e9898bd79b458c4480eb5694988e083.jpg

 

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wypad do zakopanego, przed wyjazdem zakup łańcuchów weissenfels pro tech. I zakup okazał się strzałem w 10 bo juz pierwszego dnia potrzebne było ich użycie ,dzięki łatwości montażu warunki nocne nie były przeszkodą :) http://uploads.tapatalk-cdn.com/20170104/29bbc532a684cb73d67f1c1219ee3880.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20170104/a3a1ede2ccc8f75eeab4731026a811d9.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20170104/2ff678994d2c08cdc86e7e848f5b7e76.jpg

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wiosna i wyjechało letnie obuwie Pirelli

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Wiosna i wyjechało letnie obuwie Pirelli Nero GT 245/40/18, tył vredstein ultrac 275/35/18 2602f393a9b6ccec10b2aa8d27c4c198.jpg

Wiosna i wyjechało letnie obuwie Pirelli

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

a09e6c1cd48e588361a1bfed08fd5642.jpg

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Letnie to 18-ski ? Jakie masz et na tych felgach oraz rozmiar opon ?
Opublikowano
Dla mnie to najładniejszy możliwy konfig dla e60 - szary kolor i te koła. Gratuluję autka. Jakieś doświadczenia z N52? Zastanawiam się nad autem z tym silnikiem, dużo jest sprzecznych opinii.
Opublikowano
  • Autor
Letnie to 18-ski ? Jakie masz et na tych felgach oraz rozmiar opon ?

To są 18 bbs Styling 124, et przód 43 et tył 55 i tak jak pisałem wcześniej z przodu 245/40/18 i tył 275/40/18 :)

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Dla mnie to najładniejszy możliwy konfig dla e60 - szary kolor i te koła. Gratuluję autka. Jakieś doświadczenia z N52? Zastanawiam się nad autem z tym silnikiem, dużo jest sprzecznych opinii.

Przejechałem 10 tys km i nie mam problemów dolałem 2 litry oleju więc myślę, że to nie jest dużo bardzo fajnie wkręca się na obroty i niesamowity dźwięk :) a tak pracuje na wolnych http://cloud.tapatalk.com/s/58ccd85616e4e/VID_20170318_074651.mp4

 

Dla mnie to najładniejszy możliwy konfig dla e60 - szary kolor i te koła. Gratuluję autka. Jakieś doświadczenia z N52? Zastanawiam się nad autem z tym silnikiem, dużo jest sprzecznych opinii.

 

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Fajne autko. Mam identyczny silnik w swojej e60. A co do felg to zakładałeś jakieś dystanse?

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Nie nie zakładałem ale zastanawiam się nad tym i jestem ciekaw jakie muszą być wymiary tych dystansów, może ktoś się orientuje?

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Letnie to 18-ski ? Jakie masz et na tych felgach oraz rozmiar opon ?

To są 18 bbs Styling 124, et przód 43 et tył 55 i tak jak pisałem wcześniej z przodu 245/40/18 i tył 275/40/18 :)

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

to zakupiłeś fele z Xa. DO aut bez iksa standardowo szło ET20 przód, et32 tył..

 

ps. teraz na felgach to jak bliźniaczka mojej (a właściwie za chwilkę bo jeszcze mam obuwie zimowe na s123)

Opublikowano
  • Autor
Letnie to 18-ski ? Jakie masz et na tych felgach oraz rozmiar opon ?

To są 18 bbs Styling 124, et przód 43 et tył 55 i tak jak pisałem wcześniej z przodu 245/40/18 i tył 275/40/18 :)

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

to zakupiłeś fele z Xa. DO aut bez iksa standardowo szło ET20 przód, et32 tył..

 

ps. teraz na felgach to jak bliźniaczka mojej (a właściwie za chwilkę bo jeszcze mam obuwie zimowe na s123)

Ale chyba nic nie szkodzi? :)

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Bardzo dziwne że przy takim ET nie masz problemu na przodzie... Żeby je wysunąć to będziesz jednak troszkę potrzebował tego dystansu, a jednak to dodatkowa masa nieresorowana.
Opublikowano
  • Autor
Bardzo dziwne że przy takim ET nie masz problemu na przodzie... Żeby je wysunąć to będziesz jednak troszkę potrzebował tego dystansu, a jednak to dodatkowa masa nieresorowana.

A czemu miałby być problem? Jak to dedykowane felgi i rozmiary :)

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

do iksa chyba dedykowane..

ja miałem problem z załadowaniem felg z podobnym ET do swojej (felgi od f10)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.