Skocz do zawartości

F32 kodowanie kierunkowskazów tył


gibi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam f32 z usa i posiada ona czerwone klosze z tyłu do kierunków kupiłem ledowe żarówki które przebijają na pomarańczowo ale wywala błąd w komputerze i teraz pytanie czy da sie wyłaczyć sprawdzenie żarówek ?? posiadam e-sys ale jakie wpisy są odowiedzale za sprawdzanie kierunków tył był bym wdzięczny za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
szukałem ale nic nie znalazłem

Dziwne, ja już znalazłem - za 2 minuty . Może masz dostęp do internetu inny ? ))))) Ach tak, zapomniałem - tylko w Korei Północnej inny dostęp do internetu ))))) :search:

Tam ich szef nie pozwala im wychodzić w globalnej sieci ))))))))))))

Edytowane przez temsky740
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
raczej ten sam to podziel sie tym znaleziskiem :)

Jak rozumiem już rok później, w Polsce bardzo niechętnie dzielą się nowymi informacjami , widać duża konkurencja daje o sobie znać . Obserwowal nawet jak od mnie jeden człowiek z Katowic ukrywał ekran laptopa z numerem softu do nowego DDE )))) Oto klaun.

Wszystkim, komu trzeba będzie - pisać na prywatne wiadomości.

Gibi, mogę ci pomóc poprzez TeamViewer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Powiedz kolego Temsky do czego były potrzebne twoje 3 posty ?

 

REM » 3061 » FRA_H_L_KALTUEBERWACHUNG » nicht_aktiv

REM » 3061 » FRA_H_L_WARMUEBERWACHUNG » nicht_aktiv

REM » 3061 » FRA_H_L_IS_LED » aktiv

REM » 3061 » FRA_H_R_KALTUEBERWACHUNG » nicht_aktiv

REM » 3061 » FRA_H_R_WARMUEBERWACHUNG » nicht_aktiv

REM » 3061 » FRA_H_R_IS_LED » aktiv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Powiedz kolego Temsky do czego były potrzebne twoje 3 posty ?

 

Bo on nie szukał te ustawienia w internecie - czy to nie jest jasne ? A ty wziąłeś i talerzyk podrzucił mu z jedzeniem. A google podaje dziesiątki stron z tej informacji.

Czy to tak trudno znaleźć informacje ? On ani minuty czasu nie poświęcił na poszukiwania, a ty zmarnowałeś swój czas, który mogł poświęcić żonie, dziecku. I tylko o to chodzi , Randall.

Edytowane przez temsky740
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie potrafił znaleźć to można pomóc zamiast nabijać posty. Chyba po to jest forum.

Z powodu takich odpowiedzi, Randall, i będzie o wiele więcej bezsensownych postów typu szukałem, ale nie znalazłem, pomocy. Przy czym więcej niż moich . Myślę, że wiesz o czym mówię. No i konkurencja, jak bez niej. Chociaż ta informacja to nie jest tajemnica, ponieważ leży to info na dziesiątkach stron w google . A więc tak, forum dla komunikacji i pomocy. P. S. zawsze gotowy do pomocy... Poczytaj, Randall, sąsiedni temat o е36 - tam człowiek coś robi dla swojej maszyny, i otrzymał odpowiedź w odpowiednim kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Temsky740 Wiesz dlaczego wypie…ją cię z każdego Forum

To ci odpowiem bo śledzę bardzo dużo Forum gdzie byłeś , jesteś niemiły dla innych za wszystko byś brał pieniądze I to niemałe i uważasz się za Alfę i Omega a naprawdę jesteś zwykłym pajacem który liznął trochę wiedzy z Internetu gdyby nie fora angielskie gow.. byś wiedział więc zmień swoje podejście do innych i zacznij albo pomagać albo w ogóle się nie udzielaj.

Maniacy BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.