Skocz do zawartości

m52b20 wymiana tulei wózka na aucie


mario20044

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy jest realne aby wymienić teleje sanek te cztery na samochodzie? Oczywiście chodzi mi o poliuretany bo standardowych nie ma opcji tam wsadzić spowrotem :) wymieniłem ostatnio tuleje przedniego wahacza na poli i wymiana przebiegła znakomicie i tak się zastanawiam czy na upartego dałoby wymienić tuleje w sankach, rozwiercic gumę ile się da potem przecież brzeszczotem ten stalowy pierścień(tu podejrzewam że może być trochę trudno bo tuleja jest blisko podłogi i utrudni ruchy brzeszczotem) no i gdyby się udało wepchnąć tuleje to z poli już by był Pikuś, co Wy na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tuleje z poli bedziesz miec z 2 czesci złożoną chyba z tego co kojarze :) gume może i wygrzebiesz ale jak chcesz na aucie wprasować nową ?

 

Sciagnij wózek i zrób jak trzeba, odmaluj przy okazji. wymień reszte gum jeśli potrzeba.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleje poli z Olkusza są chyba jednoczęściowe :/ niewidzialem jak wyglądają z innym firm ale jeśli byłoby dwuczęściowe to poli bez prasy można wsadzić raczej. Tylko moje pytanie jest takie czy da radę zrobić to nieruszajac wózka ale ewentualnie go troszkę opuścić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś podnioslem tył auta, wrzuciłem dwójkę i drugą osobą naciskala i puszczala sprzęgło i widać było bez żadnego przypatrywania się jak wózek lata w górę i w dół :o tuleja dyfra też lekko lata więc też do wymiany. Narazie chciałbym zrobić tylko wózek i tuleje dyfra, tuleje wahaczay są ok więc narazie ich nie robię. Czy dam radę ściągnąć sam wozek bez wahaczy? Tzn końcówka wydechu, dyfer i stabilizator na dół poleci i czy dam radę tak wyciągnąć wózek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.