Skocz do zawartości

Praca Doradca Serwisowy


Brumm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy ktoś może wie z czym się dokładnie wiąże praca doradcy serwisowego BMW ? Zna ktoś to od podszewki ?

 

- Jakie zarobki w mieście Wrocław ?

- Jaka jest podstawa, na ile można liczyć ?

- Od czego są naliczane prowizje ?

- itp. itd. ?

 

 

Ogólnie czy warto aplikować na takie ogłoszenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie ten doradca serwisowy. Pracuje w ASO (niestety nie BMW) i współpracuje z doradcami serwisowymi. Ogólnie są od wszystkiego, kontrola napraw, rozwiązywanie problemów, tłumaczenie klientom dlaczego tak a nie inaczej. Trzeba do tej pracy być dobrze zorganizowaną osobą. Nie wiem ile dokładnie zarabiają, ale głodni nie chodzą :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...są do wszystkiego, czyli od niczego ...

Ostatnio miałem przyjemność kupić nowe auto. Serwis to już niestety nie przyjemność.

Podejście do klienta to jakaś kpina. Wiedzy zero. Ciągle tylko ten typ tak ma.

Przelatam lata gwarancji i wracam do używki....

Doradca ma g... do powiedzenia. To taki handlowiec. Handlowiec, któremu mało płacą, czyli ma to w d...

Bogiem jest Majster serwisu. A ten zazwyczaj biedak siedzi tam od lat, bo miał za małe jaja, żeby iść na swoje...

(na marginesie: zmiażdżyłem pewnego Pana wiedzę techniczną w 30 sek., a jak się dowiedział, że rozmawiałem z szefem serwisu, to sposób rozmowy zmienił się o 180 stopni, prawie mi stopy zaczął całować)

Tyle mogę powiedzieć z mojego doświadczenia, prywatnego, jak i służbowego.

 

Swoją drogą nie wiem, kto takich ludzi trzyma. Gdzie zasada: klient nasz Pan. Stajemy na głowie, żeby klient był zadowolony, bo wtedy wróci. Jak wróci, to jest kasa. Jak go dopieścimy kawką, autem zastępczym za nasze grosze, to zaufa nam na 100%. Jak nam zaufa, to będziemy z niego ciągnąć...

 

Czyli wszystko zależy na jakiego Szefa trafisz. Jak będzie łebski koleś odpowiednio podchodzący do sprawy, to robota może być fajna (nie wiem, jak z kasą).

Ale jak trafisz na d... patrzącego tylko w słupki, to ... zapierdol na wynik tylko i wyłącznie. Czyli jak wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.