Skocz do zawartości

E81 WBAUK31010VM32513 - co sądzicie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć - szukam auta dla żony. Znalazłem jedynkę w Krakowie. Ubogo wyposażona, ale dla niej wystarczy. Po zdekodowaniu VIN wychodzi (i tak właścicielka podała), że ma silnik N43 2.0 122 KM. Oznaczenie natomiast ma 116i. Dziwne, bo myślałem, że takie oznaczenia ma silnik 1.6 (owiany złą sławą). Auto krajowe i 1 właściciel. Do kosmetyki boczki i drzwi, ale mi nie przeszkadza.

Dajcie znać, czy warto

Dziękuję

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-ID6yyxNw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo uboga wersja. Zastanawiałeś się nad tym, jak ciężko później będzie takie auto sprzedać?

 

========================================

Vehicle information

========================================

VIN: WBAUK31010VM32513

Type code: UK31

Model: 116I (EUR)

E-F-R series: E81

Series: 1

Type: HC

Steering: LL

Doors: 3

Engine: N43

Displacement: 2.00

Power: 90 (122 hp)

Drive: HECK

Transmission: MECH

Paint code: 668 - SCHWARZ 2

Upholstery code: EAAT - STOFF ELEKTRA/AN

Prod.date: 2009-07-20

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S1CB ACEA / CO2 scope

S1CC Auto start/stop function

S1CD Brake Energy Regeneration

S4AK Interior trim finishers silver

S4UK 5-seater

S8SP Control unit COP

S230 Extra package, EU-speciifc

S258 Tyres with runflat properties

S428 Warning triangle and first aid kit

S530 Air conditioning

S548 Kilometre speedo

S698 Area-Code 2 for DVD

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłużej się pobujasz, ale sprzedasz. Ja np. szukałem TYLKO 2-drzwiowych i wszystkie 4-drzwiowe były z góry skreślone, nawet na nie nie patrzyłem. Swoje uszkodzone po wypadku 118d, również 2-drzwiowe, sprzedałem osobie prywatnej w 2 dni po wystawieniu. Także bez paniki, ale to prawda, że wyposażenie i silnik nie są na korzyść tego samochodu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczwiscie,ze takie e81 na xenonie z duza navi cic i m pakiem sprzeda sie pewnie w jeden dzien jak ma rozsadna cene :D Ja tez szukalem tylko dwu drzwiowej i uwazam,ze to najlepsze bmw jakim jezdzilem,bo prowadzi sie,wyglada i jest po prostu swietne :d wiec jak chcesz kupic to poluj na dobrze dobrze wyposazona,a takie pojawiaja sie co jakis czas (ostatni widzialem taka na xenonie + navi cic za 29900 to dwa dni wisiala)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczwiscie,ze takie e81 na xenonie z duza navi cic i m pakiem sprzeda sie pewnie w jeden dzien jak ma rozsadna cene :D Ja tez szukalem tylko dwu drzwiowej i uwazam,ze to najlepsze bmw jakim jezdzilem,bo prowadzi sie,wyglada i jest po prostu swietne :d wiec jak chcesz kupic to poluj na dobrze dobrze wyposazona,a takie pojawiaja sie co jakis czas (ostatni widzialem taka na xenonie + navi cic za 29900 to dwa dni wisiala)

Ty tak na serio z tym wyglądem E81?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za opinie. W zeszłą sobotę nie dojechałem do Krakowa, ale i tak podjadę w następną sobotę z ciekawości obejrzeć - nie szkodzi to w niczym. Można się zorientować. Mam komputer i miernik lakieru, więc co nieco się dowiem. Cena też atrakcyjna. Civic 1,8 z tego roku kosztuje 35 i schodzi po kilku dniach.

Żona jeździ teraz moim e46 330Ci i tylko boję się, co będzie jak śnieg spadnie. Do wyboru ma jeszcze moją Civic type R, więc też za bardzo nie na śnieg...

Zostaje Seicento :) , którym i tak do miasta jeżdżę wyłącznie, bo łatwiej zaparkować, a takimi kolubrynami to się później wk..wiam, że poobijali na parkingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Po wizycie u sprzedawcy odpuściłem ten model. Za ciasny z tyłu. Dzieci miały problem z wejściem do tyłu i wyjściem.

Jeździ fajnie.

Dziękuję za porady i pomoc.

Adalbert

 

No ale chyba zabrałeś dzieciaki z powrotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.