Skocz do zawartości

[E90]Uszkodzony przedni zderzak


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w tamtym tygodniu byłem uczestnikiem kolizji, kierowca poloneza Caro cofał na drodze i uderzył w przedni zderzak mojego BMW e90. Ubezpieczalnia zaoferowała mi 2 tyś zł (Liberty direct).

Poniżej dodam zdjęcia do wglądu co sie stało. Troche obdrapany zderzak i małe pęknięcie, które spowodował hak, rusza sie tez przedni chromowany grill.

Dodam, ze samochód będę chciał sprzedać w przeciągu kilku miesięcy, końcówka roku/ początek następnego.

Moje pytanie brzmi czy przyjąć kwotę 2 tys zł i kupic na Allegro ORYGINALNY używany przedni zderzak w kolorze lub bez i dać go do malowania. Czy poprosić o przyjazd rzeczoznawcy, lub naprawiać bezgotówkowo. Dodam ze przedstawiciel ubezpieczyciela sprawcy powiedział ze te 2 tys jest cena ugodowa i z dnia na dzien jest w stanie przelać pieniądze na konto. Prosiłbym o pomocy w podjęciu decyzji.

 

Pozdrawiam.

 

http://imgur.com/piuVeS8

http://imgur.com/0xnuBZK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

2 tys. to mało? Taki zderzak idzie naprawić nawet za 300 zł..

Zderzak w kolorze ciężko dostać, ale na Twoim miejscu odpowiedziałbym ubezpieczalni, że chciałbyś większą kwotę i zrobił to samo.

Możesz mówić, że uszkodziła się dolna osłona i na pewno sprawdź belkę zderzaka - one praktycznie zawsze są uszkodzone przy takich szkodach.

 

Stratny na pewno nie będziesz, nawet przy kupnie nowego zderzaka i lakierowaniu starego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.