Skocz do zawartości

BMW 535d xd - Pomoc w zakupie używanego modelu


kamilm30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu

Co kraj to obyczaj. W moim przypadku żona innej tapicerki jak skóra i byleby nie czarna nie toleruje. E39 mam w jasnej skórze i jest 14 letnie, 2 dzieci i jakoś plam nie ma a z dzieciakami jak to z dzieciakami. Tak samo dywaniki - byleby nie gumowe.

A zhaftować to szybciej idzie od jazdy z tyłu na Comfort+ niż przy oglądaniu czegoś w zagłówkach, ale to też zależy od organizmu. Ja po swoich małych widzę że tylne tv jest to super sprawa, a szczególnie dla kierowcy bo cisza w aucie w podróży murowana.

 

Szukanie F07 to nie jest szybki zakup. Na rynku jest tego mało a tym bardziej jeśli chce się w xd i z silnikiem 535d. Dlatego też wcześniej pisałem że łatwiej będzie znaleźć coś w 530d. Z tych linków co tu były podane to jedynie ta od polejwody najlepiej mi się widzi, ale ze względu na cenę i rocznik raczej bym przeczekał. Trochę czasu i znajdziesz to co chcesz .

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie molestowania "barteku" bo ma fajną tę GT... ;P

 

Cholera jestem na strasznym rozdrożu, najlepiej to by było jakbym miał GT I pozostawił swoje VIANO

(3.0 cdi 206 km automacik 8 miejsc telewizorek lodówka z mrożeniem do -22 ;D webasto , pneumatyka na tylnej osi 3x szyberdach z moskitierami , tylna kanapa składana na łózko z dostawką , przednie siedzenia kapitanki... łeeeee ;-((( )

na szczególne okazje bo jak żonę kocham to kiedy nadejdzie dzień sprzedaży mojego Mercysia będę ryczał gorzej od mojej 2 letniej córy.

 

Najgorsze jest to że mam zacząć budować dom dla całej rodzinki i niestety żeby zmienić auto na GT będę musiał VIANO sprzedać i to mnie boli najbardziej.

 

Z drugiej strony na wszystkie spotkania , interesy i budowy jeżdżę Mercykiem i to też nie jest dobre rozwiązanie bo :

 

Spalanie po autostradach 13-14 l/100km przy prędkościach 140-160 max

 

To autko na wypady z rodzinką nad wodę , na grila na urodzinki (przedwczoraj synek kończył 5-te i całą furę miałem milusińskimi załadowaną) a nie do codziennego ładowania setek kilometrów.

 

Powiadają że człowiek cieszy się z auta dwa razy, raz jak kupi i potem jak sprzeda, NIEPRAWDA ! :(

 

Rozmawiałem ze swoim kolegą mechanikiem ( kupę lat pracował w ASO Mercedesa ) powiedział że jak już taką beemke brać to tylko w x-drive i co najmniej 3.0 diesel 245-300 km.

 

Musi być dobrze wyposażona ponieważ auto tej półki w wersji "golas" to pieniążki wydane w "błoto" , albo będzie to BMW takie jak ma być albo mam sobie kupić mondeo w kombi lub passeratti w turboDyszlu :P hehe

 

Przy zakupie Viano też mi chłop doradzał i nie zawiodłem się mam autko marzenie z przebiegiem 100 tyś w środku jest w stanie salonowym.

Więc teraz wybór jest taki jak na początku tematu 535 GT

 

Spróbuję "barteku" podręczyć jeszcze trochę (widzę że na allegro wystawił autko) może mi zejdzie do 50 tyś pln to obiecuję że pojadę tym BMW do ziemi świętej i będę się za chłopa modlił żeby wygrał w totolotka i kupił sobie nową z salonu ;D

 

Do końca Września myślę że będzie to już temat załatwiony albo na + albo na - w zależności co znajdę i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.