Skocz do zawartości

Jak podpiać mp3 player do business CD w E36?


LIS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D

Tak jak w temacie napisałem chodzi mi o podpiecie mp3 playera pod moje radyjko. Czytałem w necie ze mozna jakos przerobic tuner AM zeby pelnil funkcje AUX, czy takie cos jest mozliwe w moim radyjku :?: a moze sa jakies inne sposoby na przerobke :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak bym zajzał i sie troche tym pobawił to na pewno bym cos wykombinował, ale to musiał bym sie naprawde tym zabawić :) Pozdrawiam! Aaa i na allegro są dostępne roznego rodzaju cosie ktore pozwalaja na uzytkowanie odtwarzacza mp3 bez plontaniny kablow etc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja dolutowałem sobie wtyczkę JACK do taśmy przesyłającej sygnał z głowicy magnetofonowej radioodtwarzacza i wtyczkę tą wpinam w MP3 Playera...

Jeszcze tylko wrzucasz pustą kasete (z wyciągniętą taśmą) i cieszysz sie muzą z MP3 w Twoich głośnikach...

POZDRO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zaopatrz sie kasete z kabelkiem. Kasete wkladasz do magnetofonu a kabelek podlaczasz do wyjscia sluchawkowego mp3 playera i po klopocie. Tyle ze w/g mnie chamsko to wyglada. Lepiej wlutowac sie w przewody idace od glowicy a przewod z wtyczka puscic gdzies z tylu.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się jeszcze do tematu...

Mianowicie tak jak pisałem wczesniej mam dolutowany kabelek do głowicy i wypuszczoną wtyczkę przez popielniczkę :)

Fajnie to chodzi ale.... nie wiem dlaczego, prawy kanał idzie super a lewy kanał mam znacznie wyciszony w porównaniu z prawym... :roll:

Mój znajomy też sie wpiął podobnie jak ja i ma taki sam problem z różnicą wzmocnienia kanałów lewego i prawego....

Przyznam szczerze, że jest to trochę denerwujące...

Moje radio: BMW Reverse

Może ktoś wczesniej był w takiej sytuacji i może udało mu się zniwelować "wyciszenie" lewego kanału??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden patent.

Napisze dla reszty bo w bussines cd chyba nie ma wyjscia na zmieniarke.

Kupujemy zmieniarke, moze byc z uszkodzona mechanika, wazna jest elektronika ktora jest mala i mozna ja gdzis wepchnac. Wazne zeby radio komunikowalo sie ze zmieniarka. W kablu od zmieniarki wycinamy przewody ktorymi idzie dzwiek i podpinamy do mp3.

Rozwiazanie chyba najlepsze jesli chodzi o jakosc.

Zmianiarke dzialajaca na allegro wyrwiesz spokojnie za 60-90 zł a o uszkodzonej juz nie wspomne.

Ja kupilem dzialajaca na kable z dzwiekiem zalozylem wtyczka jack z przelacznikiem i teraz jak podepne kabel od mp3 to zmieniarka sie wylacza i slucham mp3 a jak chce cos z cd to poprostu odlaczam mp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.