Skocz do zawartości

Katowice - gdzie sprawdzic i ew. nabic klime?


Kolczasty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktos moze polecic mi dobry zaklad zajmujacy sie klimatyzacjami samochodowymi z okolic Katowic? Jako, ze klima nie byla uzytkowana przez rok musze zrobic przeglad instalacji. Czy ktos ma moze jakies doswiadczenia z zakladem na ulicy Agnieszki, ew. na Kalinowej 47a w Katowicach?

 

Z gory dzieki,

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temcie klimy ostatnio jakoś też miałem do czynienia. Podpowiem, że jeżeli mają automat, to już są dobrzy, ale i tak nie sprawdzą tego na 100%. Test próżniowy automatu, to "tylko" prawie próżnia, więc o 1 atmosferę mniej niż w otoczeniu, a w pracującym układzie klimatyzacji ciśnienie może dochodzić do 15 atm. Ogólnie - duże nieszczelności znajdą, ale nie masz gwarancji, że po napełnieniu czynnik znowu nie ucieknie za tydzień.
Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogadaj sie z nimi zeby ci nabili klime i dali do czynnika plynu UV jak bedziesz mial wyciek to znajda go latwo a za 2 nabicie dogadaj sie zeby bylo taniej, jesli by cos ucieklo.

 

Bo ogolnie nabicie klimy to tania sprawa tylko zaklady sobie duzo za to licza.

 

Butla czynnika R134 kosztuje 400 zlotych a tam jest ponad 16 kilo, a do twojego auta wchodzie pewnie tyle co do mnie czyli okolo 825 g. Wiec koszt nabicia 1 auta jest maly.

Pozdrawiam

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do jaworzna, na glonej ulicy od myslowic do jaworzna jest po lewej stronie myjnia po prawej APP serwis, w APP maja promocje, sprawdzenie szczelnosci i nazpelnienie za 139zl, mi sprawdzili ze mam nieszczelna chlodnice i nie nabijali, zaa to nie skasowali ani zlotowki. nie znam dokladnie adresu ale to jest jakis km przed stacja benz Jet , jadac od myslowic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.