Skocz do zawartości

e90 lotka/spoiler - pomoc w wyborze


michalfokus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, naszło mnie żeby kupić taką delikatną lotkę na tył na klape do e90. ori lotki sa strasznie drogie bo ok 1000zl za tak maly element to chyba sporo kasy, przynajmniej tak mi sie wydaje.

znalazlem na allegro jakies podrobki z wlokna szklanego, moze mial ktos takie cos w rece, widział?

jest sens wydawac te 200zl na taki produkt?

jak z wykonaniem , spasem itd?

http://allegro.pl/bmw-3-e90-spoiler-lotka-klapa-nowosc-i5506506154.html

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu
znajomy ma od tego gościa wszystko pasowało, zobacz sobie też od niego tę delikatniejszą lotkę w/g mnie dużo fajniej wygląda :cool2:
sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam serdecznie , planuje zakup lotki do swojej e90.

Jesli chodzi o oryginalny spoiler to niestety moj budżet jest zbyt skromny , dlatego tez zerknalem na allegro gdzie niejaki Kawka_23 z Łodzi ma kilka fajnych lotek .

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=1298471&order=qd&string=bmw+e90&search_scope=userItems-1298471&bmatch=base-relevance-aut-1-5-0510

Widzialem z dwa egzmeplarze na zywo z taka lotka i bardzo fajnie to wyglada natomiast nie wiem na ktora sie zdecydowac .

Celuje chyba w ten spoiler na wzór perfomance jakos tak najlepiej wyglada wizualnie , prosilbym o rady osoby ktore posiadaja cos takiego .

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz tylko ten na wzor performance leko dluzszy cienki. Chyba za 350zl u tego typa. Ten wielki kaczy kuper oraz ta mala listewka wygladaja tragicznie. Performance fajnie wydluza auto tez bede w taki celowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.