Skocz do zawartości

Interfejs wraz z BT do e90


michal91BMW

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

Chciałbym kupić interfejs do mojej e90 silnik 2.0 150KM, najlepiej wraz z bluetoothem. Na rynku jest dużo tego. Chciałbym aby spełniał on wymagania :

-kasowania błędów

-ustawienia przeglądu (np po wymianie oleju).

 

Co polecacie kupić? Macie jakieś własne doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kupiłem pełną wersję. Carly znalazła więcej błędów niż Torque. Tak jak napisałem wcześniej, do pokazywania live data najlepsza jest Torque, szybko się łączy i ma masę wskaźników, do wyszukiwania i kasowania błędów Carly. Carly można wykorzystać do kodowania niektórych funkcji, ale jeszcze nie próbowałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dzięki Carly zakodujesz praktycznie wszystko plus wymuszenie wypalania dpf.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Uniwersalne programy do analizy OBD z reguły czytają wyłącznie błędy silnika, natomiast dedykowane do konkretnych marek także podzespołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czyta każdy moduł i jest właśnie dedykowany do BMW. Są odmiany również do innym marek. W/g mnie jest w pełni funkcjonalny i do domowych potrzeb jak najbardziej....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam, jak kolega wyżej poszukuje interfejsu w którym mógłbym wykasować inspekcję, sprawdzić kody błędów. Carly np. tutaj http://allegro.pl/interfejs-diagnostyczny-bmw-carly-bmwhat-android-i7066485514.html?reco_id=520f052a-3a79-11e8-97e7-246e96104760&ars_rule_id=201 - ten adapter do prawidłowego działania wymaga aplikacji do kupienia w sklepie Google Play w cenie ok. 240 zł (cena adaptera nie uwzględnia aplikacji). Więc cena za cały system wyniesie 560 pln, uważam że to trochę dużo. Polecicie coś tańszego, co pozwoli po prostu zdiagnozować błędy i wykasować inspekcję samochodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.