Skocz do zawartości

Co wybrać : X3xDrive35i czy X3xDrive35d ?


Boros

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Jeszcze, żeby spasowanie i materiały były idealne, to mógłbym przeboleć ten "old school" w środku. Ale jak zamiast jakości jest jakoś, to i trącenie myszką zaczyna bardzo doskwierać...

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sporo tu słów krytyki.. Ciekawe, czy wszyscy malkontenci przejechali się już tym 35d ? Bo auto absolutnie wymiata ! Ma przy tym niepozorny wygląd; dla mnie to zaleta, choć przypuszczam, ze wśród uczestników forum BMW nie jest to powszechne podejście :wink: Wszystko jest ergonomiczne, spasowane, zwarte i miłe w kontakcie. Ale w czasie jazdy nie za bardzo jest czas rozkoszować się wnętrzęm :8) Wisienką na torcie jest zadziwiająco niskie zuzycie paliwa - i to nie w trybie eco-cośtam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dla mnie niepozorny wyglad X3 z mocnym silnikiem to zaleta również i nie potrzebuję wszędzie mieć skóry w środku.

 

Wypad w bieszczady w ostatni weekend (750 km w obie strony) i średnie spalanie 10.5 l/100 w 35i. A od początku (38 kkm) spalanie to 12.5 i masa frajdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam radochę i rozum pewnie zostanę zbesztany bo do BMW gaz to porażka według niektórych ale mam x3 wersje USA bo tylko do niej dało sie łatwo wsadzić gaz 3.0 benzyna w 11 roku bo europejczyki 3.0 benzyny miały bezpośredni wtrysk i juz większe koszta gazu plus nie jezdzi cały czas na samym gazie .

Wsadziłem 4500 w instalacje spalanie mam na poziomie 16 litrów gazu fajnej jazdy w mieście to jakies niecałe 30 zł na sto km i mam 258 kucy także mysle ze dobra alternatywa na moc plus oszczędność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam ponownie, już jako dojrzały, doświadczony i bardzo zadowolony drajwer X3_35D. No ale apetyt rośnie itd. Mam więc pytanie o "chip tuning", cokolwiek to znaczy. Chodzi oczywiście o uzyskanie więcej mocy przez ingerencję czysto elektroniczną. Tak, wiem, są w tej sprawie odrębne posty i nawet próbowałem się przez nie przebić, ale słabo mi poszło :oops: . Może ktoś ma doświadczenie i tutaj podpowie coś nt. mojego modelu.

Pytanie zasadnicze : czy można to zrobić BEZPIECZNIE dla auta (w sensie żeby nie "zarżnąć" silnika przed upływem 100 kkm) ?

Oraz nie stracić fabrycznej gwarancji. Jeśli tak to następne pytania są oczywiste : gdzie i jak ? Mam nadzieję, że nie naruszam regulaminu forum ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Każdy "chip tuning" narusza warunki gwarancji, nie da się tego "nie dostrzec" przy wizycie w ASO...alternatywą jest "box", który demontujesz go przed wizytą i ile nie będą szukać akurat za tym (log dawek paliwa do silnika) to jest duża szansa, że się o tym nie dowie.

 

W chip tuning też trzeba uważać, bo co raz więcej jest domorosłych tunerów, którzy mogą zrobić więcej szkody niż zysku (problem wyjdzie po czasie)...

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W chip tuning też trzeba uważać, bo co raz więcej jest domorosłych tunerów, którzy mogą zrobić więcej szkody niż zysku (problem wyjdzie po czasie)...

Znalazłem przeciwieństwo "domorosłego", jest partnerem Klubu dobrze widoczny na tym forum. Warto go odwiedzić :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.