Skocz do zawartości

BMW F11 nr VIN: WBAMX11010DU53096


Rekomendowane odpowiedzi

witam, przymierzam sie do F11, zaciekawilo mnie to ogloszenie

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=6154383613#e62d0fcb00

 

nr VIN: DU53096

 

fabrycznie bez pakietu zewnetrznego M, ale sprzedajcy twierdzi ze po malej stłuczce dołożyl zderzaki i progi, lakierowane były blotniki oraz maska, szyby, chłodnice nie ruszone oryginalne. Podana cena do negocjacji. Przebieg ok 126 tyś po odczycie z kluczyka w serwisie powienien się zgadzać. Brak książki serwisowej.

 

Czy ktoś z Was ją ogladał i coś powie na temat jej stanu. Ze Szczecina do Białegostoku mam sporo km dlatego zastanawiam się nad jazdą. Może ktoś z tych okolic jest w stanie mi pomoc poprzez oglądnięcie samochodu i jakąś opinie?

Edytowane przez Magker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co to sprawdź przebieg u kolegi Dray bo te fotele i wyślizgana kierownica wyglądają na dużo więcej niż 120kkm. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem, w serwisie twierdza ze zadnej konkretnej historii nie ma, tzn zadnych większych napraw itp. Z odczytu kluczyka w grudniu zeszlego roku lub na początku tego podany przebieg przez sprzedajacego zgadza się.

 

Załóżmy ze samochod jezdzi w polsce ok 2 lat i przed przywiezieniem z Niemiec miał ok 200 tyś km, gościu cofa licznik o 100tys jedzie do serwisu robi jakiś przeglad i podaje przebieg 100tys. Czy odczyty z klucza beda zawsze od nowosci tego samochodu czy można zrobic jakis walek i cofnąc licznik zeby w serwisie bylo widoczne ze zamiast 200 tys samochod ma ponad 100tys km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.