Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA. Ostrzegam przed tym autem i w ogóle pomysłem jazdy do niego.

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-ID6yloJ3.html#0fce7aa864

 

Auto wydaje się być bardzo ciekawe zarówno po VIN jak i spojrzy się na przebieg auta (167 tys - grudzień 2013).

 

Vehicle information

 

VIN long WBABN51020JT69441

 

Type code BN51

 

Type 330CI (EUR)

 

Dev. series E46 (2)

 

Line 3

 

Body type COUPE

 

Steering LL

 

Door count 2

 

Engine M54

 

Cubical capacity 3.00

 

Power 170

 

Transmision HECK

 

Gearbox MECH

 

Colour TITANSILBER METALLIC (354)

 

Upholstery STANDARDLEDER/SCHWARZ (N6SW)

 

Prod. date 2002-04-16

 

 

 

 

Order options

No. Description

167 EU4 EXHAUST EMISSIONS NORM

 

210 DYNAMIC STABILITY CONTROL (DSC)

 

226 SPORTS SUSPENSION SETTINGS

 

320 MODEL DESIGNATION, DELETION

 

338 M SPORTS PACKAGE II

 

428 WARNING TRIANGLE

 

459 SEAT ADJUSTM., ELECTR. W. MEMORY

 

481 SPORT SEATS F DRIVER/FRONT PASSENGER

 

494 SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER

 

502 HEADLIGHT WASHER SYSTEM

 

508 PARK DISTANCE CONTROL (PDC)

 

521 RAIN SENSOR

 

522 XENON LIGHT

 

534 AUTOMATIC AIR CONDITIONING

 

606 NAVIGATION SYSTEM BUSINESS

 

676 HIFI LOUDSPEAKER SYSTEM

 

710 M LEATHER STEERING WHEEL

 

716 M AERODYNAMICS PACKAGE II

 

760 INDIVIDUAL HIGH-GLOSS SATIN CHROME

 

772 INTERIOR TRIM ALU BLACK CUBE

 

775 INDIVIDUAL ROOF-LINING ANTHRACITE

 

785 WHITE DIRECTION INDICATOR LIGHTS

 

788 M LT/ALY WHEELS

 

801 GERMANY VERSION

 

863 EUROPE/DEALER DIRECTORY

 

879 GERMAN / ON-BOARD DOCUMENTATION

 

915 NO OUTER SKIN PROTECTION

 

 

 

 

Series options

No. Description

473 ARMREST, FRONT

 

520 FOGLIGHTS

 

548 SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING

 

550 ON-BOARD COMPUTER

 

832 BATTERY IN LUGGAGE COMPARTMENT

 

851 LANGUAGE VERSION GERMAN

 

 

W związku z tym, że DRAY pomagał mi wyszukać i wytypować auta, a niestety większość była albo z nieoryginalnym wyposażeniem, albo skręcona o conajmniej 100 tys. km, a akurat ten egzemplarz wydawał się być wiarygodny i co najważniejsze zgodny z VIN zdecydowałem, że pojedziemy auto sprawdzić. Po kilku rozmowach z właścicielem i umówieniu się na poniedziałek rano 9-10, po kilkukrotnym zapewnieniu mnie przez właściciela pojazdu, że szanuje mój czas i rozumie, że przede mną długa podróż więc na 100% rano będzie. O 23 w niedzielę wskoczyłem w busa do Gdyni i na 7:30 byłem na miejscu. Po spotkaniu z DRAYem około 9:30 pojawiliśmy się pod adresem właściciela. Na szczęście auto stało na zewnątrz więc przynajmniej obejrzeliśmy auto z zewnątrz. Ja w tym czasie dzwoniłem też do właściciela, ale nie mogłem się połączyć. Po kilku próbach oddzwonił i po tym jak mu powiedziałem, że stoimy przy aucie właściciel stwierdził, że za około godzinę będzie. W tym momencie się już wku*, bo wiedział, że będziemy i miał być na miejscu. Po tej rozmowie z właścicielem wyłączył on telefon.... 600km jazdy, 8h w busie na marne. Czekaliśmy do około 15:30 w nadziei, że telefon mu padł albo coś się stało i się skontaktuje. O godzinie 15:30 sąsiadka Nas zobaczyła i poinformowała Nas, że właściciel auta ma dość poważne problemy z alkoholem i marnujemy nasz czas... Strasznie wkur* ruszyliśmy w kierunku Łodzi, a ja później dwoma blablacarami dostałem się na godzinę 00:00 do domu... Około godziny 20 dzwoniła ex-partnerka właściciela do mnie, że ma wszystkie dokumenty i kluczyki do auta, więc z pomocą DRAY i jego znajomego z Gdyni na następny dzień auto było sprawdzone przez znajomego DRAY'a i niestety stan techniczny pozostawiał nieco do życzenia, wycieki, olej poniżej min. Ogólnie auto miało purchle na nadkolach przód/tył, tylne lampy rozklejone i do wymiany, ale lakierniczo było w miarę ok. Najgorszym faktem jest to, że jeśli ktokolwiek zdecydowałby się na zakup auta to umowa nie byłaby podpisywana przez właściciela bo z nim kontaktu nie ma, tylko "in blanco" przez jego, a podpisaną umowę dostarczyłaby ex-partnerka właściciela. Kończąc auto nie jest w najgorszej kondycji, ale ze względu na sytuację z właścicielem i ewentualnymi problemami prawnymi ostrzegam przed tym egzemplarzem.

 

I wielkie dzięki DRAY'owi za wszelką pomoc związaną z poszukiwaniem auta :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.