Skocz do zawartości

E81 silnik N47 Zerwany rozrząd bmw


nekromanta12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam taki problem z zerwaniem rozrządu, szukam części nowych zmieników oryginalnych ale nie wiem jaka firma produkuje najlepsze mógłby ktoś mi polecić jakąś firmę ???

Aktualnie nowymi dysponuje serwis w Płocku który za przeprowadzenie takiej usługi wycenił mi 12tyś z załozeniem kiedy a na allegro jest niby oryginał za 2 tyś kompletny.

Proszę o pomoc dziś wyciągam silnik muszę zamówić max do 16 części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem numer od kolegi nie wiem dokładnie który serwis. Szukałem tego słupka ale ostatecznie udało mi się znaleźć zmieniki SWAGA.Narazie tylko tyle jutro sprawdzę w jakim stanie jest góra i co będzie wymieniane albo regeneracja ewentualnie.

Wcześniej miałem e46 320d nie pamiętam żebym tyle dołożył co przez te lata które mam e81 118d i śmiem twierdzić że mimo kupienia kolejnego bmw to ta marka zeszła na psy ewentualnie jest trochę lepsza od innych przeciętniaków. Zastanawiam się nad sprzedażą tego bmw i kupnem jakiegoś merca albo czegoś innego na tylni napęd lub 4x4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma takie samo zdanie na temat BMW jak Ty .Też przed e87 miałem e46 318d i przez okres prawie czterech lat nic sie nie działo z nią a w obecną 118d już wpakowałem parę kzl .Jak dla mnie jakość BMW się skończyła na e46 e39 teraz im nowsze tym gorsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerwania łańcucha to tylko przypadek w skali 1 na 100tyś samochodów , to dużo? popatrz ilu forumowiczom zerwał sie łańcuch a ilu jeździło i nadal jeździ bez problemu? moim zdaniem jakość BMW zawsze jest na wysokim poziomie i góruje w marce premium... niestety jak ktoś nie ma kasy to niech kupi sobie daewo TICO tam go będzie stać na naprawę... może wtedy przekona się co znaczy jakoś i bezawaryjność marki, a zapach bmw może tylko powąchać...

Pokonując granice własnej wytrzymałości,

Wznosisz się na wyżyny własnych umiejętności,

Bo to życie oferuje nam dziś wiele możliwości,

A ty łap los w swoje ręce nadal bądź duchowo mocny!

P.S Ryszard Andrzejewski (PEJA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za swoja jedynkę dałem 55 tyś liczyłem że kupiłem dobry sprzęt. Jeśli ty uważasz że to jest premium którym zrywa się łańcuch przy 150 tyś km bez żadnych oznak stukania. Moja stara e 46 zrobiła 300tyś km bez zmiany łańcucha tylko że w obecnych jedynka na rozrządzie łańcuch jest grubości łańcucha od rower to nie ma co się dziwić.

Dobra mniejsza o to.

 

Poleci ktoś mi dobry serwis regenerujący głowice ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.