Skocz do zawartości

E46 330iA Wawa WBAEN51000PC40806


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co sądzicie o tym autku?

http://olx.pl/oferta/bmw-e46-330i-CID5-IDbG8DX.html

Automat pracuje wg mnie dobrze, nic nie szarpie, biegi zmienia płynnie,

wewnątrz listwy oklejone folią carbonową,

instalacja gazowa Prins,zakładana w Niemczech, auto sprowadzone przez obecnego właściciela osobiście, miało szkodę z tyłu - w aso wymieniano zderzak, listwy i malowano klapę, to wiem, wnętrze ok jak na ten przebieg (moim zdaniem)

Może coś więcej ktoś się dopatrzył? Kolega z forum podpowiedział mi, że powinny być inne reflektory z przodu i zderzak (srebrny środek reflektorów i srebrna listwa w zderzaku przednim)

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz z vin-em iść do ASO lub odezwać się do Dray-a

Nie widzę całej historii.

raz mi się tylko udało coś dowiedzieć w aso po numerze vin, dwa razy mnie zbyli, że z dowodem rejestracyjnym i właścicielem muszę do nich przyjść...

Do DRAY'a to będę pisał jak już będę chciał zamówić historię, nie będę mu głowy zawracał;)

W tym co widać są jakieś dziwne historie? Z kiedy jest ostatni wpis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dzwonisz do ASO lub idziesz osobiście podajesz vin i przebieg a wtedy powiedzą czy to realne, im nie wolno wprost ujawniać historii.

Ostatni zapisany przebieg jest o 5tys. km większy więc nie dużo ale nie widzę daty odczytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w ASO kilka razy udało się dowiedzieć tylko mając VIN, ale wówczas ograniczają się potwierdzenia lub zaprzeczenia Twoim informacjom.

Ostatnim razem trafiłem na teoretycznie służbistę, natomiast wystarczyło, że sprzedający wysłał mi MMS ze zdjęciem dowodu, gdzie jest widoczny VIN. Dostałem ponad 30-ostronicową dokumentację na papierze. Oczywiście nie zawsze tak jest, zdarzyło mi się, że mieli tylko informację po jednym roku od zakupu i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzisz ze auto kombinowane to juz bym odpuszczał

 

przeciez nikt nie krecił auta o 5 czy nawet 15 tys km.... stare e46 to minimum 100 handlarzyki kręcą...

 

Cena niska, ale moim zdaniem za niska na zdrowiutkie 330i....

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z właścicielem muszę porozmawiać, mam dzwonić, ciekawe co powie na temat lamp przednich i zderzaka:)

aso nic mi nie chciało powiedzieć, nawet odpowiadać czy to realny przebieg może być, mają odgórny zakaz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maska i przednia szyba?

o tyle to wiem ale o przodzie dobrze wiedzieć...

lampy i listwa to inwencja twórcza właściciela, kwestia gustu, mi też czarne się bardziej widzą ale jeśli to było związane z czymś więcej to słabo (właściciel zapewnia że tylko zderzak tył był i listwy były wymieniane.

Autko fajne ale sporo nieścisłości:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej cenie w Niemczech raczej nie znajdzie.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tym bardziej w Polsce. R6 w PL to nie częsty "widok". Większość tanich (jak nie wszystkie) egzemplarzy są po przygodach większych lub mniejszych, dobrze jeżeli sprzedawca jest uczciwy i powie co autu dolega. W DE jest o tyle lepiej że łatwiej można zweryfikować stan auta - ale najeździć się trzeba więcej. W Polsce odpuściłbym szukanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maska i przednia szyba?

o tyle to wiem ale o przodzie dobrze wiedzieć...

lampy i listwa to inwencja twórcza właściciela, kwestia gustu, mi też czarne się bardziej widzą ale jeśli to było związane z czymś więcej to słabo (właściciel zapewnia że tylko zderzak tył był i listwy były wymieniane.

Autko fajne ale sporo nieścisłości:(

 

Te srebrne wnętrza lamp czy wstawki w zderzaku można mieć nawet w 318 to nie ma reguły że każda 330 MUSI mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd to wiesz? To jakaś sprawdzona informacja?

 

Tak nie jeden raz widziałem ze 330 nie miało a mialy np 320 itd itp. Sam mialem srebrne w 318ci po face lifcie a teraz miałem czarne w 330ci przed face liftem z fabrycznym bi xenonen tak jak m3 jednak zmienilem na srebrne same wnętrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

michangelo90 już Ci raz udowodniłem że nie masz pojęcia o czym mówisz, ale ty nadal swoje.

Przeczytaj jeszcze raz uważnie ten temat.

viewtopic.php?f=44&t=290918&p=2181760#p2181760

 

 

Patrz tutaj:

http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/51_4522-verkleidung-vorn-ii/vPC40806

Widzisz dla tego VINU element nr 4 w innej wersji niż TITAN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak nie jeden raz widziałem ze 330 nie miało a mialy np 320 itd itp. Sam mialem srebrne w 318ci po face lifcie a teraz miałem czarne w 330ci przed face liftem z fabrycznym bi xenonen tak jak m3 jednak zmienilem na srebrne same wnętrze.

Dziecko, to że ktoś sobie coś dołożył lub "stuningował" nie świadczy o tym że tak fabryka to wypuściła.

Rozbawiło mnie twoje zdanie "Twierdze tylko że nerka chrom szła w parze z chromowanymi listwami szyb w przeciwnym wypadku wnętrze nerek było czarne", skąd czerpiesz tego typu informacje? Każde r6 ma chromowane całe "'nerki", niezależnie od pakietu "chrompakiet" lub "shadowline".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro napisałem, że właściciel powiedział, że sam zmienił kolor na czarny (mechanik, pracuje w serwisie bmw to jakieś umiejętności manualne chyba ma :D ) to nie potrzebne było stwierdzenie, że mogły być ciemne w 330i (pomijam fakt, że koledzy z większą wiedzą nt bmw obalili tę tezę :D )

Czy licznik był cofany - wątpię/nie wiem, podejrzewam, że wpisał przebieg jak przygotowywał ogłoszenie, w historii pojazdu jest 360 tys wpisane na ostatnim przeglądzie, pomijam fakt, że 360 tys km jak na polskie warunki to dwa razy za dużo :D

Chyba warto zabrać auto na "przetrzepanie"

Ideał to nie jest (m.in. słabe wyposażenie) ale na złomka też na żywo nie wyglądała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.