Skocz do zawartości

M52tub25-przegrzewa się


Alwarez123

Rekomendowane odpowiedzi

Miesiąc temu wymieniłem termostat bo był cały czas otwarty. Po 2-3tyg wskazówka od temp. zaczęła iść w strone czerwonego pola (klimatronik na 32 stopnie i udało się zbić). Od tamtego czasu cały czas mam z tym problem na początku myślałem że to wina złego odpowietrzenia, ale próbowałem go odpowietrzać na różne sposoby i poprawy brak. Wskazówka po przejechaniu 10-15km zaczyna się wychylać w prawą strone. Wczoraj po przegrzaniu i zbiciu temp przez ogrzewanie otwieram maske i chłodnica jest zimna, górny wąż gorący a dolny zimny. Mógł się tak szybko popsuć ten termostat czy to może być przez zapowietrzenie, czy w czymś innym szukać przyczyny? Termostat wsadziłem nowy Behr i raczej oryginalny bo kupiony w sklepie ale czort wie.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez dwa tyg działał bo i latałem po 200km/h i nie było żadnych problemów z temperaturą i w korkach też, a teraz właśnie jakby wogóle się nie otwierał i zastanawiam czy to możliwe że już po 2 tyg sie posypał. Czy w czymś innym leży problem, bo im wiecej czytam tym mniej wiem, a na pusto nie chciałbym go wyciągać jakby to był problem typu zapowietrzenia (ale różne metody próbowałem i nie wydaje mi sie żeby był zapowietrzony). W sumie wyjęcie i sprawdzenie mnie nie ominie ale wolałem najpierw spytać żeby na pusto nie wyciągać.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelew jest. Wtyczka jest przy termostacie. Termostat tak jak wyżej Behr. Dzisiaj już wymieniłem go, jutro zaleje płynem, odpowietrze i bede szukal dalej najwyżej. Szukałem tutaj potwierdzenia swojej teorii że termostat mógł się zaciąć po tak krótkim czasie ale na to wygląda.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.