Skocz do zawartości

[E46 Coupe] Lampy bez soczewki i xenon


Matt011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam lampy w E46 Coupe niby z homologacją na xenon lecz nie mają soczewki, na obudowie jest wybita homologacja DC, mam autopoziomowanie i moje pytanie brzmi czy mogę wrzucić ksenon i niebiescy się do mnie nie przyczepią ?. Spryskiwaczy lamp nie mam ale to nie problem założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy A miałbyś po prostu czujnik zmierzchu.

Autopoziomowanie byłoby, gdybyś nie miał regulacji ręcznej (to pokrętło z cyframi 0 i 1).

Góra - dół to zwykły test silniczków w lampach.

Na oznaczeniach na kloszach się nie znam - można pewnie poczytać w necie - ale tobie brakuje lamp z soczewką, spryskiwaczy i układu poziomowania, razem z włącznikiem.

Pamiętaj, że światła xenonowe trzeba zakodować kompem. Wszystko do ogarnięcia, instrukcje w necie są, nawet te serwisowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie będę kodował sobie kilka opcji dodatkowych

Pamiętaj, że zakodowanie xenonów automatycznie dezaktywuje pokrętło regulacji ręcznej. Wtedy w razie potrzeby ani nie wyregulujesz ręcznie, ani automatycznie (jeśli nie założysz układu samopoziomowania z czujnikami na wahaczach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

2h temu zamontowalem chinskiego ksenona w E46 coupe przed liftem, lampy bosha bez soczewki.

1h temu wyprulem te chinskie wiazki i wywalilem do smieci, MASAKRA.

Nie ma granicy swiatla/cienia, zarniki te oswiatlaja pieknie droge.. 4m przed autem... reszta swiatla swieci w kosmos i na boki.

Bez soczewki nie ma to najmniejszego sensu przynajmniej w lampach bosha.

 

Moja rada:

kup konkretne zarowki philips, osram itp, bedzie konkretne swiatlo i barwa nie taka jak zoltko w jajku. Ja mam wlasnie taki plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.