Skocz do zawartości

f30 2013 rok, kupilem anglika :(


wmb27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Tydzien temu stalem sie posiadaczem bmw f30 330d 2013 rok, i co by nie pisac to stan wrecz idealny, ale wlasnie okazalo sie ze to przerobiony anglik. Uspiono moja czujnosc bo auto od 1.5 roku zarejestrowane w PL.

Co teraz moge zrobic? sprzedajacy to osoba prywatna i mowi ze nic nie wiedzial. Nie chce przyjac auta a do tego na umowie zanizylem rzeczywista cene o 15 tys zl.

co teraz moge.... masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żartujesz czy jak? nie sprawdziłeś VINu nawet przy zakupie?

teraz to już znajdź sensowną kancelarię prawniczą i od razu z grubej rury atakuj człowieka za zatajenie takiej informacji

no chyba, że na umowie potwierdziłeś, że stan jest Ci znany - a sprzedający pójdzie w zaparte, że Ci mówił, szczególnie że dobra cena z umowy będzie potwierdzać, że samochód jest tańszy niż średnia rynkowa i czegoś należało się spodziewać...

ogólnie zachowałeś się mocno naiwnie niestety przy transakcji za niemałe pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postraszyć skarbówką za zatajenie dochodu

tylko na huki teraz jest jakakolwiek szansa załatwienia czegoś

dlatego pisałem, że z grubej rury kancelarią

chyba, że sprzedawca ewidentnie wiedział co jest i zrobił to z premedytacją - to możesz mu nagwizdać... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postraszyć skarbówką za zatajenie dochodu

To działa w dwie strony , kupujący też podpisywał umowę

Zresztą w tym konkretnym przypadku korzyść z zaniżonej sumy na umowie miał tylko kupujący , skoro poprzedni właściciel ( osoba prywatna ) miała pojazd ponad pół roku

Edytowane przez darti123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie oddaj do jakiegos warsztatu specjalizujacego sie w przekładkach niech Ci zweryfikuja jak to auto zostalo przelozone i czy jest bezpieczne. Jesli jest bezpieczne to chyba nie pozostaje Ci nic innego jak tylko jeździc.

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi, tak naprawde to ja sprzedalem anglika i komus nie powiedzialem, nie f30 a e92

Facet grozi sadem ze chce oddac auto a ja chetnie je wezme bo na umowie zanizona wartosc o 15 tys.

Wiec musze tylko wyplacic tyle ile na umowie? Nie udowodni nic :)

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.