Skocz do zawartości

Akcja serwisowa ?


caveman

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem pismo z BMW z zaproszeniem do serwisu w celu cyt."sprawdzenia poziomu podcisnienia serwomechanizmu hamulca ponieważ może funkcjonować w sposób niewystarczający w trakcie pełnego okresu eksploatacji pojazdu. Spowolnienie pojazdu będzie mozliwe tylko poprzez zwiększenie siły nacisku na pedał hamulca.

Chcemy upewnić się, że samochód jest w idealnym stanie technicznym, konieczny jest dodatkowy montaż systemu monitorowania pociśnienia w układzie hamulcowym oraz kontrola poprawności działania układu wspomagania."

Więc szykujmy sie do odwiedzin ASO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem już po.

Podczas przekazywania samochodu dostałem info, że będzie wgrywany nowy soft. Jeżeli komputer go przyjmie bez błędów to OK i nic nie będzie robione. Jeśli nie przyjmie to wtedy będzie działanie, co konkretnie to odpowiedzi już nie dostałem. Po 2 godz. samochód z powrotem, komp. nowy soft przyjął i tyle mojej wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Mnie powiedziano, ze będzie domontowany czujnik w przewodzie podciśnieniowym. Wg mnie żeby zadziałał potrzebne jest uaktualnienie softu. Zatem pytanie, czy u Ciebie domontowano czujnik w tym przewodzie. Jeśli tak to gdzie go podłączono. W moim przypadku informacja dotyczy 118i z silnikiem N43.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Witam jestem po wizycie i diagnostyce w serwisie i wykryto w mojej misce olejowej opinki metalu po dłuższej diagnostyce stwierdzili ze na 3 cylindrze zatarla się panefka żaden remont nie wchodzi w grę tylko i wyłącznie wymiana silnika i jedyneczka do odbioru za 7dni... nowe serduszko ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tegoco kolega pisze to wyglada na nowy silnik bo nie wieze ze by sie bawili w remont, dzwina sytuacja ze znalezli ci opilki i wymieniaja silnik na nowy w 8 letnim samochodzie. A to pismo z wezwaniem do aso czego dotyczylo z jakiego powodu wezwali pojazd na diagnostyke? Chyba ze masz niezle ftyki w aso. Auto chodzilo wczesniej rowno, dobrze przyspieszalo? Oleju nie bralo? Czy dopiero co kupiles samochod? Jestes 1 wlascicielem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... jestem 1 właścicielem w kraju autko sprowadziłem rok temu z pełną dokumentacją z przebiegiem 50tys kupiona od 1 właściciela ;) ;) akcja serwisowa polegała na sprawdzeniu serwomechanxmu układu hamulcowego oraz rozrządu.. tak jedyneczka traciła na mocy i brała olej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.