Skocz do zawartości

Jak obliczyć wartość felg? Pomoc [Exx]


tatalia.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się zapytać o to ile powinny kosztować felgi 17 oryginalne bmw ładny styling używane, nigdy nie prostowane, ani nie naprawiane.

Lekkie ślady eksploatacyjne na dwóch felgach. Felgi są naprawdę ładne, ale chcę skompletować pełny m-pakiet łącznie z felgami.. stąd chęć zmiany.

Chcę sprzedać takie felgi, ale boje się, że mogę.. sprzedać je za tanio. A pewnie tutaj znajdzie się kilku speców co mi tutaj może pomóc z wyceną.

Dodatkowo mam na felgach opony z z końca 12/2014, kupione w lutym/marcu + z gwarancją = dobry stan opon ( dunlop sport maxxx rt - te najnowszej generacji ) , przebieg ok 10 tys km na tych oponach.

Nie będą mi potrzebne więc nie wiem czy sprzedawać je z felgami. Doradźcie..

Dodam, że felgi występowały w z3. Może to wpłynie na specjalność tych felg..

 

EDIT: FELGI PASUJĄ DO JESZCZE Z3.

Edytowane przez tatalia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż zdjęcie, albo podaj numer wzoru.

Inaczej jest to wróżenie z fusów.

Oryginalne felgi od Z3 to już większości stare modele (wizualnie). Więc szału z ceną pewnie nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ten wzór wątpię żeby ktoś 1.5tys da (chodzi o same felgi) opony ok 150-200zl sztuka
Wiadomo, ja mówię niestety o całym komplecie.
Nie ma takiego wzoru na allegro, olx i innych portalach. :lol:
To go niestety nie czyni wyjątkowym. Jak pisałem wcześniej, to stary wzór. Wystaw, za ile uważasz, opuścić cenę zawsze można.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.